Wiadomości

Osiem osób ucierpiało w wypadkach

Policjanci pracowali wczoraj na miejscach dwóch wypadków drogowych. W Jaśle wskutek zderzenia się trzech samochodów, rannych zostało pięć osób. W Osieku Jasielskim po uderzeniu w przydrożny mostek, do szpitala trafił kierowca i dwie pasażerki osobowego audi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tych zdarzeń.

Osiem osób ucierpiało w wypadkach

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 13.30. Interweniujący policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący fiatem cinquecento jechał w kierunku centrum Jasła. Na ul. św. Jana z Dukli nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go nissana. W następstwie uderzenia nissan najechał na tył kolejnego samochodu – volkswagena passata. Wskutek zderzenia się pojazdów do szpitala trafiło pięć osób, kierowca i trzech pasażerów fiata oraz kierujący nissanem. Kierowca passata nie odniósł obrażeń. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Osiem osób ucierpiało w wypadkach

Drugi wypadek miał miejsce około godz. 18.30. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że 18-latek kierujący audi a4 jechał od strony Mytarki. W Osieku Jasielskim na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. W wypadku ranne zostały trzy osoby, które karetkami pogotowia przewieziono do szpitala. Po udzielonej pomocy medycznej kierujący audi oraz 42-letnia pasażerka zostali zwolnieni do domu. Z uwagi na doznane obrażenia w szpitalu na dalszym leczeniu pozostała druga z podróżujących samochodem kobiet, 65-letnia mieszkanka Jasła. Kierowca audi był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsc zdarzeń, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadków będą wyjaśniane w toku prowadzonych postępowań.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x