r e k l a m a
MiastoWiadomości

Policjanci poszukują zaginionej 52-letniej Haliny Gorczycy z Jasła

Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.

Zaginiona Halina Gorczyca

Halina Gorczyca, 52-letnia mieszkanka Jasła, ostatni raz była widziana w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, tj. Jasło ul. 17 Stycznia, we wtorek 5 sierpnia 2014 r., około godz. 21.

Rysopis: wzrost około 165 cm, waga około 65 kg, szczupłej budowy ciała, cera jasna, włosy ciemne kręcone, oczy piwne, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. Brak informacji dotyczących ubrania.
W związku z prowadzonymi czynnościami w sprawie zaginięcia 52-letniej mieszkanki Jasła, funkcjonariusze zwracają się również o kontakt do osób, które w nocy z wtorku na środę, tj. z 5 na 6 sierpnia br., widziały biały samochód dostawczy poruszający się po terenie Jasła lub pobliskich miejscowościach.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej lub widziały opisany samochód proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 510 997 379, lub za pośrednictwem poczty e-mail jasielskiej komendy : jaslo@podkarpacka.policja.gov.pl

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
12121
12121
2024 lat temu

Szkoda że dopiero teraz

eh..
eh..
2024 lat temu

kto teraz będzie pamiętał co widział na początku miesiąca? czy widział zaginiona o ktorej i gdzie?

trotor
trotor
2024 lat temu

ale w kinol dostalaaaaa …

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x