MiastoWiadomości

Policjanci poszukują zaginionej 52-letniej Haliny Gorczycy z Jasła

Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.

Zaginiona Halina Gorczyca

Halina Gorczyca, 52-letnia mieszkanka Jasła, ostatni raz była widziana w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, tj. Jasło ul. 17 Stycznia, we wtorek 5 sierpnia 2014 r., około godz. 21.

Rysopis: wzrost około 165 cm, waga około 65 kg, szczupłej budowy ciała, cera jasna, włosy ciemne kręcone, oczy piwne, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. Brak informacji dotyczących ubrania.
W związku z prowadzonymi czynnościami w sprawie zaginięcia 52-letniej mieszkanki Jasła, funkcjonariusze zwracają się również o kontakt do osób, które w nocy z wtorku na środę, tj. z 5 na 6 sierpnia br., widziały biały samochód dostawczy poruszający się po terenie Jasła lub pobliskich miejscowościach.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej lub widziały opisany samochód proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 510 997 379, lub za pośrednictwem poczty e-mail jasielskiej komendy : jaslo@podkarpacka.policja.gov.pl

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
trotoreh..12121 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
12121
Gość
12121

Szkoda że dopiero teraz

eh..
Gość
eh..

kto teraz będzie pamiętał co widział na początku miesiąca? czy widział zaginiona o ktorej i gdzie?

trotor
Gość
trotor

ale w kinol dostalaaaaa …

Close
X