MiastoWiadomości

Policjanci prowadzili działania Trzeźwy Poranek w powiecie jasielskim

Przedwczoraj na terenie powiatu jasielskiego policjanci prowadzili wzmożone działania „Trzeźwy Poranek”. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 202 kierujących, zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców.

Policjanci prowadzili działania Trzeźwy Poranek w powiecie jasielskim
Policjanci prowadzili działania Trzeźwy Poranek w powiecie jasielskim

„Trzeźwy poranek” to cykliczne działania policjantów, których podstawowym celem jest eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców. Wczoraj na terenie powiatu jasielskiego w działaniach brało udział 12 policjantów ruchu drogowego i 2 policjantów prewencji.

Funkcjonariusze od rana prowadzili kontrole w wyznaczonych punktach. W ramach prowadzonych działań policjanci sprawdzili trzeźwość 202 kierowców. W dwóch przypadkach okazało się, że kierujący byli pod wpływem alkoholu.

W Błażkowej po godzinie 8, policjanci zatrzymali do kontroli osobowego forda. Kierująca nim mieszkanka gminy Brzyska miała 0,3 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy. Uprawnienia do kierowania stracił także 43-letni mieszkaniec gminy Dębowiec. Przed godziną 10, w Dębowcu kierował osobową kią. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 1,8 promila alkoholu.

Kierujący wkrótce poniosą konsekwencje prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x