MiastoWiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Czy doszło do zabójstwa?

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci 67-letniej mieszkanki gminy Jasło. Kobieta została znaleziona przez syna we własnym domu, miała ranę kłutą klatki piersiowej. Wraz z nią w domu przebywał jej 66-letni mąż. Mężczyzna także był poraniony.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Czy doszło do zabójstwa?
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Czy doszło do zabójstwa?

Dzisiaj przed godz. 9, do dyżurnego jasielskiej komendy zadzwonił 45-letni mieszkaniec gminy Jasło, który powiadomił, że jego 66-letni ojciec, z którym wspólnie zamieszkuje, posiada rany klatki piersiowej i potrzebuje pomocy. Natomiast w pomieszczeniu obok na łóżku znajduje się jego 67-letnia matka, która nie daje oznak życia. Okazało się, że kobieta nie żyje, miała ranę kłutą klatki piersiowej.

Na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną i zabezpieczyli ślady. W czynnościach uczestniczył także biegły lekarz z zakresu medycyny sądowej. Decyzją prokuratora ciało kobiety zabezpieczono do dalszych badań.

Ranny 66-latek trafił do jasielskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po udzieleniu mu pomocy medycznej został zatrzymany i znajduje się w jasielskiej komendzie pod nadzorem policjantów. Niebawem z jego udziałem wykonane zostaną dalsze czynności.

Okoliczności tego zdarzenia bada Prokuratura Rejonowa w Jaśle w ramach prowadzonego śledztwa.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x