MiastoWiadomości

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja telefonu komórkowego

Policjant z jasielskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży. Pijany 21-latek zaczepił młodą kobietę i ukradł jej telefon. Funkcjonariusz odnalazł złodzieja i odebrał mu jego łup. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut i przyznał się do przestępstwa. Zdarzenie rozegrało się w minioną sobotę po południu. Policjant pracujący na co dzień w wydziale kryminalnym jasielskiej komendy jechał samochodem do domu. W Jaśle na ul. Mickiewicza zwrócił uwagę na biegnącą chodnikiem młodą kobietę. Mieszkanka gminy Brzyska krzyczała, że ktoś ukradł jej telefon. Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał samochód. W rozmowie z pokrzywdzoną ustalił, że przed chwilą, gdy na przystanku czekała na przyjazd autobusu, którym miała wrócić do domu, zaczepił ją pijany mężczyzna. Nieznajomy chciał papierosa. Gdy odpowiedziała, że nie ma, nagle zabrał jej telefon komórkowy i uciekł.

Po ustaleniu rysopisu podejrzanego, policjant o zdarzeniu powiadomił dyżurnego komendy i wspólnie z pokrzywdzoną zaczął szukać złodzieja. Sprawdzając pobliski teren na jednej z ulic zauważył odpowiadającego opisowi mężczyznę. Okazało się, że jest to sprawca kradzieży. Funkcjonariusz po krótkiej obserwacji zatrzymał złodzieja. Gdy ten usłyszał, że ma do czynienia z policjantem szybko wyjął z kieszeni telefon i próbował się go pozbyć. Pijany mężczyzna stał się nerwowy i agresywny.

Funkcjonariusz musiał użyć siły fizycznej. Złodziej trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Jasła. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. Odzyskany telefon wkrótce wróci do właścicielki.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
robazcq
robazcq
2024 lat temu

Oczywiście podkreślone jest to że z wydziału kryminalnego 😉

psy
psy
2024 lat temu

WoW 😮 Bohater!! haha

Majki40
Majki40
2024 lat temu

Zasłużył chłop na awans

1910
1910
2024 lat temu

i dobrze mu tak tak nie wolno postępować i to jeszcze w strone kobiety niech odpowiada za swój czyn pozdrowienia dla pani

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x