r e k l a m a
MiastoWiadomości

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja telefonu komórkowego

Policjant z jasielskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży. Pijany 21-latek zaczepił młodą kobietę i ukradł jej telefon. Funkcjonariusz odnalazł złodzieja i odebrał mu jego łup. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut i przyznał się do przestępstwa. Zdarzenie rozegrało się w minioną sobotę po południu. Policjant pracujący na co dzień w wydziale kryminalnym jasielskiej komendy jechał samochodem do domu. W Jaśle na ul. Mickiewicza zwrócił uwagę na biegnącą chodnikiem młodą kobietę. Mieszkanka gminy Brzyska krzyczała, że ktoś ukradł jej telefon. Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał samochód. W rozmowie z pokrzywdzoną ustalił, że przed chwilą, gdy na przystanku czekała na przyjazd autobusu, którym miała wrócić do domu, zaczepił ją pijany mężczyzna. Nieznajomy chciał papierosa. Gdy odpowiedziała, że nie ma, nagle zabrał jej telefon komórkowy i uciekł.

Po ustaleniu rysopisu podejrzanego, policjant o zdarzeniu powiadomił dyżurnego komendy i wspólnie z pokrzywdzoną zaczął szukać złodzieja. Sprawdzając pobliski teren na jednej z ulic zauważył odpowiadającego opisowi mężczyznę. Okazało się, że jest to sprawca kradzieży. Funkcjonariusz po krótkiej obserwacji zatrzymał złodzieja. Gdy ten usłyszał, że ma do czynienia z policjantem szybko wyjął z kieszeni telefon i próbował się go pozbyć. Pijany mężczyzna stał się nerwowy i agresywny.

Funkcjonariusz musiał użyć siły fizycznej. Złodziej trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Jasła. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. Odzyskany telefon wkrótce wróci do właścicielki.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
1910Majki40psyrobazcq Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
robazcq
Gość
robazcq

Oczywiście podkreślone jest to że z wydziału kryminalnego 😉

psy
Gość
psy

WoW 😮 Bohater!! haha

Majki40
Gość
Majki40

Zasłużył chłop na awans

1910
Gość
1910

i dobrze mu tak tak nie wolno postępować i to jeszcze w strone kobiety niech odpowiada za swój czyn pozdrowienia dla pani

Close
X