MiastoWiadomości

Poranny pożar poddasza jednego z budynków hotelowych w Krajowicach

Blisko półtorej godziny trwały czynności strażaków na miejscu pożaru, który wybuchł przed godziną dziewiątą w jednym z budynków hotelowych w Krajowicach. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Poranny pożar poddasza jednego z budynków hotelowych w Krajowicach (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Strażacy, którzy przybyli na miejsce stwierdzili, że ogień wydobywa się spod dachówki w okolicach komina od kominka zainstalowanego na parterze. Na miejscu, pierwsze działania podjęli pracownicy zajazdu, którzy za pomocą gaśnic próbowali ugasić ogień, jednak bez skutku.

– Strażacy opanowali pożar, sprawdzili dokładnie miejsce zdarzenia przy pomocy kamery termowizyjnej oraz, czy nikt nie przebywa w zagrożonym miejscu – powiedział Portalowi Jaslonet.pl mówi bryg. Wacław Pasterczyk, rzecznik straży pożarnej w Jaśle.

Na miejscu zdarzenia pracowało sześć zastępów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz jednostki OSP z Kołaczyc i Brzysk. Straty, które powstały w wyniku pożaru nie są duże.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zxcvbnf
zxcvbnf
2024 lat temu

aha

strażak
strażak
2024 lat temu

To się nazywa rzetelna informacja.4-u podjęło próbę dezinformacji a następnie wiadomość szybko całkowicie skasowano.Brawo net.!

JE
JE
2024 lat temu

stwierdzili, że ogień wydobywa się spod dachówki w okolicach komina od kominka zainstalowanego na parterze.

To coś jest ekstra!

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x