r e k l a m a
Wiadomości

Potrącenie rowerzystki w centrum Jasła

Rowerzystka trafiła do jasielskiego szpitala w wyniku potrącenia, do którego doszło w poniedziałek kilka minut po godzinie czternastej na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kadyiego.

Potrącenie rowerzystki w centrum Jasła (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia wynika, że kierująca rowerem, poruszała się w kierunku centrum miasta, a kierowca Toyoty poruszającej się ulicą Kadyiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Potrącenie rowerzystki w centrum Jasła (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Na miejsce wezwana została karetka Pogotowia Ratunkowego, która zabrała ranną w zdarzeniu rowerzystkę do jasielskiego szpitala. Szczegóły tego zdarzania są wyjaśniane w toku prowadzonego przez Komendę Powiatową Policji w Jaśle dochodzenia.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Dziękujemy!

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cz
cz
2024 lat temu

Tak jeżdżą mongoły autami ! Pozabierać prawa jazdy i dowody rejestracyjne ! Przejedźcie się drogą na Krosno to zobaczycie ile matołów bez wyobraźni siada za kierownicę !
Kobieto, wracaj do zdrowia !

rowerzystka
rowerzystka
2024 lat temu

no pewnie, bo po co uważać na rowerzystę… jadę większym, to mam pierwszeństwo… o, naiwności ludzka!

x
x
2024 lat temu

kierowca stał a rowerzystka w niego wjechała 🙂

zenek
zenek
2024 lat temu

rowery na tory , ulice są dla samochodów

dd
dd
2024 lat temu

zenku ty ci…po to zrob sam alejki dla rowezystów!!!!!

AA
AA
2024 lat temu

kierowca NIE MIAŁ PRAWA wyjechać na połowę pasa którym jechała rowerzystka ponieważ to kobieta miała pierszeństwo – winny kierowca toyoyty wymusił pierszeństwo.
Po za tym ten kierwoca wpychał się na siłę podjeżdżał co pół metra i nie wiadomo było czy się zatrzyma czy ruszy. Co kobieta miała zrobić jak kierowca ruszył jak ona się zbliżyła na odległość 40 cm????
Teraz niech ten kierowca prosi codziennie o zdrowie dla tej kobiety bo może mieć poważne komplikacje zdrowotne. O RESZCZIE NAWET NIE WSPOMNE!!!

majka
majka
2024 lat temu

jeszcze niech sie policja weżmie za tych co to na motorach rozwijaja w centrum miasta szybkość powyżej 100 km?godz. Jak zaryczy silnik to aż strach iść chodnikiem obok. tak sie często dzieje na ulicy Mieckiewicza od krzyżówki z Jagiełłą w strone Gamratu. Czy nie ma na nich kary. Przecież łatwo sprawdzić nr. rejestracyjny. Chyba że to synuś któregoś z policjantów i czuje sie bezkarnie. Ale to sie dzieje w godzinach kiedy jest duży ruch na ulicy i dzieci wracają ze szkoly.

MJS
MJS
2024 lat temu

Majka… ulica jest Jagiełły – to był taki nasz/litewski król co dowodził naszymi wojskami pod Grunwaldem. Ludzie piszcie poprawnie bo zaczynam wątpić w naszą edukację. Nie mam pojęcia kim była Jagiełła? Może ktoś mnie oświeci. To samo tyczy się ulicy Tkaczowa – a nie tkaczowej! Nazwa od Stanisława Tkaczowa (co z tego że komunista, prawidłowej nazwy trzeba się trzymać). Oczywiście nie zamierzam doszukiwać się już żadnego Dworcowa 🙂
Wracając do tematu, mam nadzieję, że kobiecie nic nie będzie. A co do motocyklów to masz Majka 100% rację, bo to jest przegięcie 🙂

ratownik
ratownik
2024 lat temu

GDYBY NIE MIAŁA KASKU TO BY NIE PRZEŻYŁA!!!!!!!!!

zainteresowani
zainteresowani
2024 lat temu

*** komentarz usunięty przez moderatora ***

pawel
pawel
2024 lat temu

*** komentarz usunięty przez moderatora ***

fanka rowerow
fanka rowerow
2024 lat temu

rowerzystami nikt się nie przejmuje i z reguły stara się na nich zrzucić winę za wypadek ja osobiście musiałam uciekać rowerem do rowu przy drodze(na szczęście był) bo tirowcy robili sobie wyścigi i się wyprzedzali na całej szerokości jezdni a potem jeszcze bezczelnie mi pomachali jak już leżałam w rowie!!!! na temat niektórych motocylkistow nie będę się wypowiadać bo same niecenzuralne słowa m przychodzą do głowy jak jeżdżą bez tłumików a osobówki tez nie są lepsze. prawda jest taka ze już niewielu kierowców szanuje rowerzystów na drodze

Back to top button
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x