MiastoWiadomości

Pożar budynku gospodarczego w Przysiekach (foto)

Wczoraj około godziny 21 w miejscowości Przysieki doszło do pożaru budynku gospodarczego. Na miejsce niezwłocznie zadysponowane zostały jednostki straży pożarnej.

Pożar budynku gospodarczego w Przysiekach (fot. Czytelnik Kamil)

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się budynek gospodarczy drewniany kryty dachówką. W trakcie przybycia na miejsce cały budynek był objęty ogniem. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu na palący się budynek czterech prądów wody, celem jego ugaszenia – informuje bryg. Wacław Pasterczyk, rzecznik prasowy jasielskiej straży pożarnej.

Pożar budynku gospodarczego w Przysiekach (fot. Czytelnik Kamil)

Po ugaszeniu, przystąpiono do wynoszenia elementów konstrukcji  budynku, które uległy spaleniu, wynoszeniu siana i słomy oraz ich przelaniu. Cały obiekt, który był objęty pożarem został sprawdzony kamerą termowizyjną. Teren działania zabezpieczony był przez funkcjonariuszy Policji.

Pożar budynku gospodarczego w Przysiekach (fot. Czytelnik Kamil)

W działaniach udział brały jednostki OSP z Pustej Woli, Skołyszyna, Harklowej, Trzcinicy oraz dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszemu Czytelnikowi.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x