MiastoWiadomości

Rozstrzygnięcie konkursu na projekt witaczy dla Miasta Jasła

Urząd Miasta w Jaśle informuje, że został rozstrzygnięty konkurs na projekt witaczy dla Miasta Jasła. Projekty do konkursu złożyło ośmiu autorów, których prace zostały ocenione przez Komisję Konkursową.

Rozstrzygnięcie konkursu na projekt witaczy dla Miasta Jasła

Ponadto, decyzją Burmistrza Miasta Jasła, projekty zostały poddane konsultacjom społecznym. W dniach 14-20 sierpnia br. na stronie internetowej www.jaslo.pl została przeprowadzona ankieta na najlepszy spośród siedmiu projektów (jeden z autorów zrezygnował z dalszego udziału w konkursie). Aby wynik głosowania był jak najbardziej miarodajny, wprowadzono zasadę, że z jednego numeru IP komputera można oddać tylko jeden głos.

W ankiecie wzięło udział 2349 osób, spośród których najwięcej zagłosowało na projekt nr 4 (1018 głosów – 43%). Szczegółowe wyniki glosowania są dostępne tutaj.

29 sierpnia Burmistrz Miasta Jasła zatwierdził rozstrzygnięcie konkursu zgodnie z wynikami głosowania i rekomendacją Komisji Konkursowej, przyznając zwycięstwo projektowi nr 4, którego autorami są Maciej Cygan i Piotr Dubec.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2024 lat temu

w Polsce mowimy i piszemy po polsku!!!!

ira
ira
2024 lat temu

w Polsce gościmy również obcokrajowców i to coraz częściej!!!

cziko
cziko
2024 lat temu

W POLSCE PISZEMY MOWIMY I WITAMY PO POLSKU TAK POWINNO BYC NIESTETY WIEKSZOSCI RZADZACYCH I PSEUDO INTELIGENCJI NA SAMA MYSL ZE COS MA BYC POLSKIEGO AZ DZIWNIE PODRYGUJA NA JESIENI BEDZIECIE TO MOGLI ZOBACZYC PODCZAS MARSZU NIEPODLEGLOSCI

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x