InwestycjeWiadomości

Rusza modernizacja ul. Sikorskiego (foto)

W ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych na lata 2008-2011 gruntownie przebudowana zostanie ulica Sikorskiego. Zadanie opiewa na kwotę nieco ponad 800 tysięcy złotych z czego połowę poniesie Miasto Jasło.

Rusza modernizacja ul. Sikorskiego (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Gruntowna modernizacja ulicy  Sikorskiego będzie obejmowała cały jej odcinek, począwszy od skrzyżowania z ulicą Krasińskiego w pobliżu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji aż do skrzyżowania z ulicą Chopina. W ramach inwestycji położona zostanie nowa nawierzchnia, przebudowane również zostaną chodniki, które zastąpi kostka brukowa.

– Chodniki i nawierzchnia na ulicy Sikorskiego pozostawiały wiele do życzenia. Na reszcie będzie można bezpiecznie spacerować z dziećmi, myślę również, że kierowcy odczują tę zmianę na plus. – mówi spacerujący z dzieckiem pan Łukasz

Na drodze pojawi się również nowe oznakowanie pionowe i poziome, w których skład wchodzi m.in malowanie pasów na przejściach dla pieszych. Prace mają potrwać do listopada bieżącego roku.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ADAM
ADAM
2024 lat temu

Kolejne marnotrawstwo pieniędzy…Tego się nie da już czytać,co w tym Ratuszu wyczyniają…Może by tak przestać denerwować ludzi,i nie pisać nic….????

Adam
Adam
2024 lat temu

A co z ulicą MICKIEWICZA ?????????????

Ja
Ja
2024 lat temu

Ja się pytam kiedy w końcu Starostwo Powiatowe weźmie się za remont ulicy NIEGŁOWICKIEJ . Wstyd ,że to jest droga Powiatowa a jest w takim stanie . Panie Starosto zapraszam do przejechania się tą drogą to może wreszcie znajdą się pieniążki na jej remont.

SS
SS
2024 lat temu

Kiedy doczekają się naprawy nawierzchnie ulic :Jagiełły,Kraszewskiego,Ujejskiego.Jeśli one niegdyś służyły jako obwodnice i zostały kompletnie rozjechane przez tiry i pozostały ogromne wyrwy,koleiny,to jest to żałosne ,że niema kto się nimi zając.Tylko w Jasle można zobaczyć taką bezczynność i niemoc władzy,brak szacunku do samego siebie i ludzi mieszkających w tym mieście.Tutaj nie funkcjonuje zasada”rozwaliłem,zniszczyłem,to mam psi obowiązek posprzątania po sobie”.

land
land
2024 lat temu

Kiedy doczekamy się naprawy ulicy Lenartowicza, może dopiero przed wyborami?

Franek
Franek
2024 lat temu

Kiedy Burmistrz i zacna Rada podadzą się do dymisji??? Wreszcie byłby optymistyczny sygnał dla miasta>>>>

adam
adam
2024 lat temu

No właśnie, co z ulicą Mickiewicza??? Nawet jej po zimie jeszcze nie zdążyli posprzątać!!! A dziury ….

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x