MiastoWiadomości

Rusza nowy sezon funkcjonowania Ogródka Jordanowskiego

Spóźniona nieco wiosenna aura dopiero teraz daje możliwość korzystania w pełni z Ogródka Jordanowskiego i znajdujących się tam urządzeń.

Rusza nowy sezon funkcjonowania Ogródka Jordanowskiego (fot. Arkadiusz Juryś)

Przyjemność przebywania na Ogródku zależy od sprawnych urządzeń, czystości terenu i poczucia bezpieczeństwa, dlatego z niepokojem odbieramy sygnały od mieszkańców Jasła, w sprawie nagannego zachowywania się niektórych osób na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ul. Jana Pawła II, szczególnie w godzinach wieczornych.

Rusza nowy sezon funkcjonowania Ogródka Jordanowskiego (fot. Arkadiusz Juryś)

Przypominamy zatem wszystkim osobom przebywającym na terenie obiektu o obowiązku zachowania porządku publicznego
w zakresie przestrzegania przepisów porządkowych, wynikających z uchwalonego przez Radę Miejską Jasła, Regulaminu Ogródka Jordanowskiego. Obiekt jest monitorowany i zachowanie niezgodne z Regulaminem będzie karane.

Rusza nowy sezon funkcjonowania Ogródka Jordanowskiego (fot. Arkadiusz Juryś)

Mając na uwadze fakt, że nowo wyremontowany Ogródek Jordanowski jest dobrem publicznym, z którego mają prawo korzystać wszyscy użytkownicy, niedopuszczalne jest by ktokolwiek będąc na terenie obiektu zachowywał się niezgodnie z obowiązującymi przepisami. W interesie nas wszystkich jest by obiekt był zadbany i sprawny.

Rusza nowy sezon funkcjonowania Ogródka Jordanowskiego (fot. Arkadiusz Juryś)

Jednocześnie informuję, że zgodnie z Regulaminem Ogródka Jordanowskiego, przyjętego Uchwałą Nr XXXIII/311/2012 Rady Miejskiej Jasła z dnia 12 listopada 2012 r. od 20 kwietnia 2013 r. obiekt będzie zamykany o godz. 22.00 i otwierany o godz. 7.00.

Bożena Molska
UM Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franciszek
Franciszek
2024 lat temu

Wszystko jest fajne,tylko żeby jeszcze ktoś pilnował aby na tych wszystkich znakomitych urządzeniach bawiły się dzieci.W ubiegłym roku kilka razy byłem tam z moim wnukiem.Niestety bardzo szybko musieliśmy iść ponieważ praktycznie na wszystkim sprzęcie rozrabiała „młodzież”z któregoś Gimnazjum.Zachowywali sie tak niegrzecznie,że wszyscy,którzy byli tam z dziećmi musieli bardzo szybko uciekać.Przekleństwa,szaleństwa na przyrządach,papierosy.Dzisiejsza młodzież!Niestety powtarzało się to za każdym razem jak tam byliśmy.Może takiego mam pecha,ale jednak jakiś nadzór nad ogródkiem powinien ktoś sprawować.Np.Straż Miejska.Zamiast ustawiać radary niech zajmą się porządkami.Nie pilnują właścicieli psów,to może tutaj się sprawdzą.

bhp
bhp
2024 lat temu

A co się dzieje z naszym Zdzisiem D.”pracusiem” S-Byczkiem.Kiedyś mocno się angażował i to zataił.Teraz również jest wszędzie.Mając tak bogate doświadczenie w sam raz by mógł zastąpić wszystkie monitory.Donosy byłyby pewne i wiarygodne,a porządeczek aż miło

anonim
anonim
2024 lat temu

młodzież również ma prawo przebywać na terenie ogródka jeśli zachowuje się przepisowo.

marysia
marysia
2024 lat temu

może by ktoś posprzątał a przynajmniej z koszy wyrzucił śmieci bo zgroza, nie chce się nawet tam iść bo wiatr roznosi śmieci wszędzie. W piątek szłam rano do pracy – przepełnione kosze i w poniedziałek te same śmieci. Jak tak będzie dalej to nie długo będzie ładnie, wszystko zostanie zniszczone

dragoness
dragoness
2024 lat temu

Jest monitoring w Ogródku, ale kto go nadzoruje? Czyżby Straż Miejska, pracująca nota bene jedynie do godziny 22? Mam nadzieję, że po 22 patrolowaniem zajmie się policja, bo zamknięta brama nie będzie przeszkodą dla chcących się zabawić. Od momentu, gdy zrobiło się ciepło „nocne Polaków (młodocianych) rozmowy” to problem. Jeśli kończy się na rozmowach, w porządku, gorzej, jesli wraz ze wzrostem poziomu alkoholu we krwi rosnie chęć „zabawienia się”. Szkoda by było, gdyby obiekt, wreszcie doprowadzony do stanu używalności, został bezmyślnie zniszczony. Wiadomo, że dwa lata to za mało dla pana komendanta Masteja, aby zmienić sposób funkcjonowania Straży Miejskiej, ale… Czytaj więcej »

tolo
tolo
2024 lat temu

na tym terenie potrzebne sa ubikacje,gdzie byl nadzor budowlany,idopuszczuno to do uzytkowania.gdzie sanepid

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x