r e k l a m a
MiastoWiadomości

Sąd Apelacyjny w sprawie zabójców z Jasła

Sąd Apelacyjny w Rzeszowie utrzymał w mocy wyrok krośnieńskiego sądu okręgowego w sprawie brutalnego zabójstwa starszej kobiety na jasielskim cmentarzu w 2008 roku.

Sąd Apelacyjny w sprawie zabójców z Jasła

Za głównego sprawcę morderstwa został wówczas uznany 22-letni Tomasz Niziołek i skazany na 25 lat więzienia. Drugi z oskarżonych 24-letni Grzegorz Stasiowski otrzymał karę 15 lat pozbawienia wolności.  Apelacje od tego wyroku złozyli obrońcy i prokurator. W uzasadnieniu dzisiejszego wyroku stwierdzono, że orzeczona kara jest na tyle dolegliwa, iż spełnia kryteria kodeksu karnego. Członkowie rodziny zamordowanej i ich pełnomocnik chcieli uchylenia wyroku i ponownego procesu, by oskarżeni mogli być skazani na dożywocie. Prokurator domagał się 25 lat więzienia dla obu sprawców, a obrońcy złagodzenia kary.

W marcu 2008 roku w Jaśle oskarżeni zaczepili ponad 60-letnią Bronisławę R., gdy szukała w śmietniku puszek. Według oskarżenia Tomasz Niziołek uderzył ją pięścią w twarz, a później rozbitą butelką zadał jej cios w brzuch. Nieprzytomną kobietę mężczyźni wywieźli na cmentarz w Warzycach. Tam okaleczyli ją kawałkiem szkła. Żyjącą jeszcze ofiarę wepchnęli do grobowca. Kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Radio Rzeszów

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

17
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
janie dla actaMax....DYZMA Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
-
Gość
-

Na kamieniołomy niech robią do końca życia… I ja muszę utrzymywać takich skurwys****… A żeby im tam chu** w dupę wsadzili.

nie dla acta
Gość
nie dla acta

do ja jak takie masz zryte myslenie to pewnie bys zabił i nic bys z tego sobie nie robil jak wyjda powinni ich kopac po dupach

ja
Gość
ja

każdy popełnia błędy i nie Wam tutaj decydować o karze.
wierzący jesteście czy nie, zastanówcie się nad tym zajebiście mądrym zdaniem: „kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień..”
miłego dnia.

nie dla acta
Gość
nie dla acta

i po 25 znowu zrobia to samo zryte berety na sztos smierdziuchó.

Max
Gość
Max

Powinni robić na siebie i innych a nie siedzieć, za darmo papu, tv, i siłka, co to za kara??

....
Gość
....

I tak za mało ..

DYZMA
Gość
DYZMA

nasz kraj nie zadem stoi banda a jaja jm odciac to nie jest sad paranoja sprzedawczyki AMEN

aga
Gość
aga

na syberie z nimi….

jaślan
Gość
jaślan

no cóż, jakie rządy takie prawo. Żenada… Uciekajcie z tego chorego kraju.

pewny
Gość
pewny

w polsce powinna być kara śmierci. Niewątpliwie..Pomimo ze to było tak dawno, to dalej nasuwa mi isę myśl zeby zgnili w pierdlu za swój czyn!! Zwyrodnialcy..

majcher
Gość
majcher

po co wypisywać takie bzdury skoro wiadomym jest, że w Polsce za takie przestępstwo karą jest więzienie. Nie ma w naszym kraju czeogś takiego jak kara śmierci, Po prostu nie ma na to zadnego paragrafu ani nic.. Ogarnijcie się ludzie…

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Obaj główni oskarżeni powinni za swoje czyny do końca życia być odizolowani od społeczeństwa i w ogóle nie mieć z normalnymi ludziami żadnego styku.. Jeszcze tak będzie ze bedziemy ich uczymywać ze swojej kasy tak?? I popatrcie, ten świat i Kraj jest dziwny… Kaczor na prezydenta!

ja
Gość
ja

Nie ma to jak maks 25 lat za takie coś… jeszcze niech zaraz wyjdą za dobre sprawowanie

nick
Gość
nick

gnidy…

Tomi
Gość
Tomi

skoro kryminaliści żądzą krajem to czego można sie spodziewać.. tak tylko w Polsce sie dzieje!!! debile.. szkoda gadac…za kilka lat ich wypuszczą

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Żenada tak łagodne kary dla tych zwyrodnialców to tylko możliwe w naszej śmiesznej POLSCE… Dożywocie dla nich1!

ja
Gość
ja

myślę, że 90% takich jw w artykule też powtarzało i było pewnym tego, że ‚ja bym nie zabił/a’, do momentu, kiedy to zrobili.

Close
X