r e k l a m a
MiastoWiadomości

Sąd Apelacyjny w sprawie zabójców z Jasła

Sąd Apelacyjny w Rzeszowie utrzymał w mocy wyrok krośnieńskiego sądu okręgowego w sprawie brutalnego zabójstwa starszej kobiety na jasielskim cmentarzu w 2008 roku.

Sąd Apelacyjny w sprawie zabójców z Jasła

Za głównego sprawcę morderstwa został wówczas uznany 22-letni Tomasz Niziołek i skazany na 25 lat więzienia. Drugi z oskarżonych 24-letni Grzegorz Stasiowski otrzymał karę 15 lat pozbawienia wolności.  Apelacje od tego wyroku złozyli obrońcy i prokurator. W uzasadnieniu dzisiejszego wyroku stwierdzono, że orzeczona kara jest na tyle dolegliwa, iż spełnia kryteria kodeksu karnego. Członkowie rodziny zamordowanej i ich pełnomocnik chcieli uchylenia wyroku i ponownego procesu, by oskarżeni mogli być skazani na dożywocie. Prokurator domagał się 25 lat więzienia dla obu sprawców, a obrońcy złagodzenia kary.

W marcu 2008 roku w Jaśle oskarżeni zaczepili ponad 60-letnią Bronisławę R., gdy szukała w śmietniku puszek. Według oskarżenia Tomasz Niziołek uderzył ją pięścią w twarz, a później rozbitą butelką zadał jej cios w brzuch. Nieprzytomną kobietę mężczyźni wywieźli na cmentarz w Warzycach. Tam okaleczyli ją kawałkiem szkła. Żyjącą jeszcze ofiarę wepchnęli do grobowca. Kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Radio Rzeszów

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
-
-
2024 lat temu

Na kamieniołomy niech robią do końca życia… I ja muszę utrzymywać takich skurwys****… A żeby im tam chu** w dupę wsadzili.

Czytelnik
Czytelnik
2024 lat temu

Żenada tak łagodne kary dla tych zwyrodnialców to tylko możliwe w naszej śmiesznej POLSCE… Dożywocie dla nich1!

Tomi
Tomi
2024 lat temu

skoro kryminaliści żądzą krajem to czego można sie spodziewać.. tak tylko w Polsce sie dzieje!!! debile.. szkoda gadac…za kilka lat ich wypuszczą

nick
nick
2024 lat temu

gnidy…

ja
ja
2024 lat temu

Nie ma to jak maks 25 lat za takie coś… jeszcze niech zaraz wyjdą za dobre sprawowanie

Czytelnik
Czytelnik
2024 lat temu

Obaj główni oskarżeni powinni za swoje czyny do końca życia być odizolowani od społeczeństwa i w ogóle nie mieć z normalnymi ludziami żadnego styku.. Jeszcze tak będzie ze bedziemy ich uczymywać ze swojej kasy tak?? I popatrcie, ten świat i Kraj jest dziwny… Kaczor na prezydenta!

majcher
majcher
2024 lat temu

po co wypisywać takie bzdury skoro wiadomym jest, że w Polsce za takie przestępstwo karą jest więzienie. Nie ma w naszym kraju czeogś takiego jak kara śmierci, Po prostu nie ma na to zadnego paragrafu ani nic.. Ogarnijcie się ludzie…

pewny
pewny
2024 lat temu

w polsce powinna być kara śmierci. Niewątpliwie..Pomimo ze to było tak dawno, to dalej nasuwa mi isę myśl zeby zgnili w pierdlu za swój czyn!! Zwyrodnialcy..

jaślan
jaślan
2024 lat temu

no cóż, jakie rządy takie prawo. Żenada… Uciekajcie z tego chorego kraju.

aga
aga
2024 lat temu

na syberie z nimi….

DYZMA
DYZMA
2024 lat temu

nasz kraj nie zadem stoi banda a jaja jm odciac to nie jest sad paranoja sprzedawczyki AMEN

....
....
2024 lat temu

I tak za mało ..

Max
Max
2024 lat temu

Powinni robić na siebie i innych a nie siedzieć, za darmo papu, tv, i siłka, co to za kara??

nie dla acta
nie dla acta
2024 lat temu

i po 25 znowu zrobia to samo zryte berety na sztos smierdziuchó.

ja
ja
2024 lat temu

każdy popełnia błędy i nie Wam tutaj decydować o karze.
wierzący jesteście czy nie, zastanówcie się nad tym zajebiście mądrym zdaniem: „kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień..”
miłego dnia.

nie dla acta
nie dla acta
2024 lat temu

do ja jak takie masz zryte myslenie to pewnie bys zabił i nic bys z tego sobie nie robil jak wyjda powinni ich kopac po dupach

ja
ja
2024 lat temu

myślę, że 90% takich jw w artykule też powtarzało i było pewnym tego, że 'ja bym nie zabił/a’, do momentu, kiedy to zrobili.

Back to top button
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x