r e k l a m a
PolitykaWiadomości

Skromna burmistrz chce do sejmu

Małgorzata Salacha rozpoczęła swoją kampanię wyborczą do sejmu. Burmistrz Kołaczyc, startuje z ostatniego miejsca z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Podczas konwencji zorganizowanej w miniony piątek marszałek województwa Mirosław Karapyta oficjalnie zaprezentował jej kandydaturę.

Skromna burmistrz chce do sejmu

– Małgorzata Salacha jest bardzo skromną osobą. Ludzie mają już dosyć ekstremalnych wystąpień, chcą pomocnych i skutecznych osób – mówił Karapyta.

Marszałek podkreślił też, że dużo się robi dla społeczności lokalnych dzięki współpracy samorządów z województwem. Dodał jednak, że polityka to ciężarka i bezpardonowa gra, gdzie trzeba mieć twardą skórę. Pytana przez dziennikarzy o kondycję do tego rodzaju zwarć, Małgorzata Salacha tłumaczyła.

Skromna burmistrz chce do sejmu

Politykę my sami tworzymy. Jeśli będzie więcej ludzi w polityce, który mają klasę i umieją się zachować to nie trzeba będzie mieć tak twardej skóry. Dlatego uważam, że będąc tyle lat dyrektorem szkoły, a teraz pełniąc tak wysoką funkcję radzę sobie. Jeszcze nie przeżyłam załamania nerwowego – odpowiada Małgorzata Salacha

Za swoje największe dokonania kandydatka ludowców uznaje działania na rzecz gminy i jej mieszkańców, między innymi w pozyskiwaniu środków unijnych. Sukcesem Małgorzaty Salachy, jest również przywróceniem praw miejskich Kołaczycom utraconych w 1919 roku.

Była pierwszym burmistrzem w erze nowożytnej miasta Kołaczyce – mówił na konwencji Jan Urban.

Swój program wyborczy, który w wielu kwestiach wynika z tez programowych Polskiego Stronnictwa Ludowego Małgorzata Salacha adresuje do różnych środowisk.

Skromna burmistrz chce do sejmu

Mój program  kierowany jest do wszystkich grup społecznych. Przede wszystkim do rodziny, bo rodzina jest podstawową komórką społeczną – mówiła Małgorzata Salach.

W sejmie, Salacha chce włączyć się w w działania na rzecz szkół i poprawy opieki zdrowotnej, proponuje też zmiany w systemie emerytalnym. Za priorytetowe uważa działania mające na celu przełamanie barier między urzędem a obywatelem.

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
mlodykrewakomar królbbbbbbbrrrrrrr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CHORE PAŃSTWO !!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!

Nasze CHORE PAŃSTWO już tyle razy Cię wpuściło w maliny, że masz tego dosyć,{nie dostrzegasz żadnego godnego kandydata, który ma Cię reprezentować} ale chcesz mieć wpływ na losy kraju, chcesz zaprotestować i co wtedy robi nasze CHORE PAŃSTWO , czy podpowiada Ci jak to zrobić, aby Twój protest został zauważony { przecież mamy „demokracje ” i wolno Ci protestować} ??? NIC , cisza , wydaje Ci się , że najlepszym rozwiązaniem będzie zbojkotować wybory i nie głosować – jesteś w błędzie oni tylko na to czekają i tak zostaniesz podpięty do listy, która ich popiera jako: NIJAKI , któremu jest… Czytaj więcej »

mieszkaniecgminyKOł
Gość
mieszkaniecgminyKOł

Odejdź Pani, wstydu oszczędź ! P. Salacha zadłuzyła gmine, teraz idzie zadłużyć polskę ! NIe dostanie mojego głosu !

obserwator
Gość
obserwator

w jakie działa chce się włączyć, rozbijać szkoły czy co?

bbbbbbbrrrrrrr
Gość
bbbbbbbrrrrrrr

a ja zaglosuje na pania salacha

komar król
Gość
komar król

Widocznie w sejmie lepiej płacą

ewa
Gość
ewa

Dajcie spokój:jaka to skromna kobita…Sam fakt,że pcha się na Wiejską bez kwalifikacji przydatnych do prac ustawodawczych świadczy o braku wyobraźni.To skok po kasę,Już się odechciało być burmistrzem????A co z obietnicami dla wyborców po 2010 roku?

kr
Gość
kr

No coż PiSowcy, spójrzcie prawdzie w oczy, szczury uciekają z tonącego okrętu.

mlody
Gość
mlody

maz nie wydoli,ona ma chyba syndrom kurdupla jak mawial znany aktor
lepiej niech zajmie sie domem jezeli umie chyba ze maz ma jej dosc

Close
X