MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Sprawne działania policjantów zapobiegły tragedii

Informacja od internautki oraz współdziałanie policjantów z Otwocka i Jasła pozwoliły uniknąć tragedii. Funkcjonariusze uchronili przed nieszczęściem mężczyznę, który groził, że odbierze sobie życie. Policjanci odnaleźli go i przekazali pod opiekę lekarską.

Sprawne działania policjantów zapobiegły tragedii (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W miniony wtorek mieszkanka Otwocka zadzwoniła do dyżurnego miejscowej komendy Policji z prośbą o pomoc. Kobieta poinformował, że rozmawiała za pośrednictwem komunikatora internetowego z mężczyzną twierdzącym, że nie jest w stanie poradzić sobie ze swoimi problemami, które go dotknęły i zamierza popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania, których celem było ustalenie dokładnego miejsca pobytu desperata. Okazało się, że grożącym odebraniem sobie życia jest mieszkaniec Jasła.

Zgromadzone informacje policjanci z Otwocka przekazali dyżurnemu jasielskiej komendy, który skierował pod wskazany adres policyjny patrol. W mieszkaniu funkcjonariusze zastali mężczyznę, który przyznał, że ma problemy i chce popełnić samobójstwo. Wymagał on pomocy lekarskiej. Na miejsce policjanci wezwali zespół pogotowia ratunkowego, który przewiózł mieszkańca Jasła do szpitala.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Clins
Clins
2024 lat temu

Niech się lepiej za jaką robotę weźmie……

bhp
bhp
2024 lat temu

Baba poprzez internet zawróciła chłopu w głupim łbie i angazuje wszystkie służby w Jaśle ażeby udzielić mu pomocy.Tylko pytanie jakiej on pomocy potrzebował?

ja
ja
2024 lat temu

Powyższe wpisy tylko pokazują jaką mamy znieczulicę i nieświadomość społeczną dot. chorób psychicznych. Nie życzę nikomu żadnej nerwicy, depresji, załamania nerwowego ale gdyby przeżylibyście taką chorobę u siebie w rodzinie to wiedzielibyście jak to jest ciężkie schorzenie, które niszczy psychikę człowieka i prowadzi do samobójstwa. Chwała tej Pani, że zareagowała w ten sposób i uratowała tego mężczyznę bo mogło się to tragicznie skończyć.

bhp
bhp
2024 lat temu

Trudno posądzać kogokolwiek o jakąkolwiek ludzką znieczulicę,bowiem należy rozpatrzyć kilka działań:
– desperat ,którym zawładneły natrętne myśli samobójcze prawie nigdy nie chwali się,iż odbierze sobie życie i nie czeka na reakcje pomocowe aż z centralnej Polski,
-desperat nie szuka pomocy poprzez komunikator internetowy u osoby zupełnie nieznanej,a w zasięgu ręki ma możliwość skorzystania z takiej pomocy u tych służb,które mu pomogły,
-desperat nie oczekuje na rozgłos swoich zamierzeń,a takie już ukazały się w Super Nowościach,
-należy też zauważyć,że koszty i czas zaangażowanych służb na poszukiwanie desperata są duże,a można ich było uniknąć samemu wykręcić numer 997 lub poprosić poprzez internet..

as
as
2024 lat temu

bhp i inni – eksperci od samobójców…nasz kraj krajem ekspertów -jak nie od katastrof samolotowych, to od załamań nerwowych…

ixi
ixi
2024 lat temu

brawo Policja – a malkontentom i innym przyglupom KIJ W OKO niedolegi!

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x