r e k l a m a
Wiadomości

Stawiamy na OZE!

Argus Energy jako koncesjonowany dealer firmy SOFATH na Podkarpaciu proponuje odpowiednie rozwiązania grzewcze dostosowane do Twojego domu. Cena nośników ciepła oraz większa świadomość ekologiczna sprawiają, że poszukujemy coraz to oszczędniejszych i przyjaznych dla środowiska technologii, najlepiej takich, które wykorzystują odnawialne źródła energii.

W Polsce stale wzrasta zainteresowanie pompami ciepła, które wykorzystują ciepło zgromadzone w otaczającej nas przestrzeni, wodzie, gruncie i powietrzu. Dużym atutem tych urządzeń jest brak emisji szkodliwych substancji. Ilość zużywanej energii elektrycznej przez pompę ciepła stanowi około 25% całkowitego zapotrzebowania na ciepło do centralnego ogrzewania oraz podgrzewania wody użytkowej. Pozostałe 75% pochodzi z odnawialnego źródła energii, jakim jest ziemia, powietrze lub woda gruntowa.

Stawiamy na OZE - Argus Sp. z o.o.

Zalety posiadania pompy ciepła:

Do pompy ciepła nie wykonujemy komina, nie jesteśmy ograniczeni typem oraz rozmiarami pomieszczenia, w którym zamontujemy urządzenie oraz nie potrzebujemy dodatkowej wentylacji.

Niewątpliwym plusem pomp ciepła są niskie koszty ogrzewania, dzięki pozyskiwaniu większej części energii z otaczającej nas przestrzeni. Jest to rozwiązanie również bezpieczne, ponieważ nie mamy tu do czynienia z otwartym ogniem czy gazem. Pompy ciepła są zasilane z jednego źródła, jakim jest prąd elektryczny. W przypadku innych rozwiązań jesteśmy uzależnieni od dwóch źródeł energii tj. nośnika ciepła (np. olej opałowy, gaz itp.) oraz energii elektrycznej zasilającej kotły czy pompy obiegowe. Zależność tylko od jednego dostawcy energii w dużym stopniu podnosi niezawodność instalacji.

Stawiamy na OZE - Argus Sp. z o.o.

Pompy ciepła charakteryzują się także bardzo cichą pracą. Jest to istotne w przypadku montażu urządzeń w pobliżu miejsc stałego przebywania użytkowników. Decyzję o montażu pompy ciepła warto podjąć już na etapie budowy domu, ponieważ najlepszym typem instalacji c.o. jest ogrzewania płaszczyznowe o jak najniższych parametrach (podłogowe, ścienne czy sufitowe). Urządzenia te mogą też pracować w układach mieszanych, np. ogrzewanie podłogowe w połączeniu z ogrzewaniem grzejnikowym, aczkolwiek pompy ciepła osiągają najwyższe sprawności przy współpracy z ogrzewaniem niskotemperaturowym.

Stawiamy na OZE - Argus Sp. z o.o.

Decyzją NFOŚiGW dotyczącą dopłaty do kredytów na budowę lub zakup energooszczędnych budynków – niemal o połowę wzrosła kwota jednorazowego bezzwrotnego dofinansowania – do 50 tysięcy złotych dopłaty do budowy domu pasywnego oraz do 30 tysięcy złotych do domu energooszczędnego.

Stawiamy na OZE - Argus Sp. z o.o.

Firma Argus Energy jest dynamiczną firmą z ponad 20 letnim stażem, działającą w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii, energooszczędnej techniki grzewczej jak również nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji dostarczając przy tym nowoczesne, ekologiczne i technologicznie zaawansowane urządzenia oraz systemy grzewcze, pozwalające obniżać koszty ogrzewania, przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa cieplnego przez wiele lat.

W swojej ofercie proponujemy wiele ekologicznych rozwiązań w budownictwie. Jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do każdej inwestycji. Począwszy od projektu, wykonawstwa, opiekę serwisową poprzez wskazanie klientowi kierunku najkorzystniejszych źródeł finansowania ( dotacji unijnych) – po fachową pomoc w przygotowaniu wniosków. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a współpracujący z nami eksperci ds. unijnych zajmują się całym projektem (doradztwo, cała dokumentacja projektu, złożenie wniosku, budowa).

Stawiamy na OZE - Argus Sp. z o.o.

W naszej firmie istnieje możliwość zakupu towarów w korzystnym systemie ratalnym!

Wszelkie informacje o usługach, ofertach i promocjach Argus Energy znajdą Państwo na www.argus.jaslo.pl lub w siedzibie firmy przy ul. Floriańskiej 121 w Jaśle, tel. 13 4463902

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz prezentację o pompach ciepła. Kliknij aby otworzyć.

Zobacz prezentację o pompach ciepła. Kliknij aby otworzyć.

Artykuł sponsorowany.

Pokaż więcej
Back to top button