Wiadomości

Strażnica w Ożennej na sprzedaż

Zarząd Powiatu w Jaśle ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej własność Powiatu Jasielskiego Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem administracyjno – mieszkalnym, garażem czterosegmentowym oznaczona jako działka ewid. nr 51 o pow. 1,1696 ha, położona w Ożennej, gmina Krempna.

Strażnica w Ożennej na sprzedaż
Strażnica w Ożennej na sprzedaż

Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, w odległości kilku kilometrów do przejścia granicznego z Republiką Słowacji, dojazd drogą wojewódzką nr 922. Jasło – granica państwa.

Przetarg odbędzie się 25 lipca 2012r. o godz. 10°° w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, pokój nr 24.

Wszelkie informacje o nieruchomości i postępowaniu przetargowym można uzyskać pod nr. telefonu (13) 448-64-79, (13) 448-64-73, e-mail; nieruchomosci@powiat.jaslo.pl oraz w Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Gruntów Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18 pokój nr 1 (parter) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Powiat Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Kiedy Urząd Powiatowy i inne – pod motek…….???

vb
vb
2024 lat temu

kupiłbym ale nie w tej dziurze …tam wrony zawracają

jaś
jaś
2024 lat temu

to kler tego nie chce ???

bhp
bhp
2024 lat temu

Panie Kmieci jeśli uda się sprzedać tą posiadłość,to przeznacz pieniądze na remont nawierzchni w ul.Kraszewskiego i Ujejskiego.Jak dotychczas Pana działanie jak zwykle i w tych tematach opiera się na bylejakości i powierzchownosći.Wyśyła Pan kolejny raz samochód z emulsją wodno-asfaltową,a za nim pracownicy łopatą szurną trochę grysu,który rżnie za kołami samochodów w karoserię.Więcej szkody jak pożytku.Ale taka technologia remontów,jak i Starostwo,jak i Starosta.

expert
expert
2024 lat temu

Hm, ale to już do rozbiórki jak oglądałem. koszmar….

jurekg
jurekg
2024 lat temu

Kiedyś tam służyłem, jako żołnierzx WOP. śliczna okolica, niestety, nic poza tym.

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x