Wiadomości

Strażnica w Ożennej na sprzedaż

Zarząd Powiatu w Jaśle ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej własność Powiatu Jasielskiego Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem administracyjno – mieszkalnym, garażem czterosegmentowym oznaczona jako działka ewid. nr 51 o pow. 1,1696 ha, położona w Ożennej, gmina Krempna.

Strażnica w Ożennej na sprzedaż
Strażnica w Ożennej na sprzedaż

Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, w odległości kilku kilometrów do przejścia granicznego z Republiką Słowacji, dojazd drogą wojewódzką nr 922. Jasło – granica państwa.

Przetarg odbędzie się 25 lipca 2012r. o godz. 10°° w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, pokój nr 24.

Wszelkie informacje o nieruchomości i postępowaniu przetargowym można uzyskać pod nr. telefonu (13) 448-64-79, (13) 448-64-73, e-mail; nieruchomosci@powiat.jaslo.pl oraz w Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Gruntów Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18 pokój nr 1 (parter) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Powiat Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CHORE PAŃSTWO !!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!

Kiedy Urząd Powiatowy i inne – pod motek…….???

vb
Gość
vb

kupiłbym ale nie w tej dziurze …tam wrony zawracają

jaś
Gość
jaś

to kler tego nie chce ???

bhp
Gość
bhp

Panie Kmieci jeśli uda się sprzedać tą posiadłość,to przeznacz pieniądze na remont nawierzchni w ul.Kraszewskiego i Ujejskiego.Jak dotychczas Pana działanie jak zwykle i w tych tematach opiera się na bylejakości i powierzchownosći.Wyśyła Pan kolejny raz samochód z emulsją wodno-asfaltową,a za nim pracownicy łopatą szurną trochę grysu,który rżnie za kołami samochodów w karoserię.Więcej szkody jak pożytku.Ale taka technologia remontów,jak i Starostwo,jak i Starosta.

expert
Gość
expert

Hm, ale to już do rozbiórki jak oglądałem. koszmar….

jurekg
Gość
jurekg

Kiedyś tam służyłem, jako żołnierzx WOP. śliczna okolica, niestety, nic poza tym.

Close
X