MiastoWiadomości

OFICERSKA – Strzelamy w Jaśle!

Cześć Wam. Jak już kiedyś powiedziałam: Strzelnica to miejsce, gdzie nie tylko możesz spotkać się ze znajomymi, spędzić z nimi czas, pośmiać się i postrzelać. To też miejsce, gdzie możesz spotkać samego siebie. Swój oddech, koncentrację i spokój. Gdzie możesz ćwiczyć się w osiąganiu celu, a nie tylko w samym trafianiu w dziesiątkę”. Chcę Was zachęcić do tego w co sama tak bardzo wsiąkłam. Nie musisz nic umieć, nauczę Cię strzelać od zera. Po prostu przyjdź i spróbuj.

Strzelamy w Jaśle!
Strzelamy w Jaśle!

OFICERSKA to miejsce, o którym myślałam od dawna i wreszcie powstało! To miejsce zrodzone z hobby. Jest to profesjonalna sala do strzelań z wyczynowych wiatrówek. Jest tutaj osiem stanowisk do strzelań rekreacyjnych i sportowych na dystansie 10 metrów. Stanowiska wyposażone są w elektroniczne transportery tarcz. Zawsze chciałam, żeby w tym miejscu każdy poczuł się dobrze. Dlatego oprócz sali strzeleckiej została zaaranżowana mała poczekalnia, gdzie możesz odpocząć, pogadać ze znajomymi i wejść na salę ze świeżą głową.

Strzelamy w Jaśle!
Strzelamy w Jaśle!

Możesz zarezerwować OFICERSKĄ w dogodnym terminie. Jeśli stawiasz na wyzwania i sprawdzenie samego siebie – możesz przyjść tutaj na trening lub turniej, jeśli chcesz po prostu dobrze się bawić – zorganizuj u nas strzeleckie urodziny, wieczór ze znajomymi czy imieniny teścia;-). Możesz też sprezentować komuś Voucher Strzelecki a my już nim się zajmiemy!

Strzelamy w Jaśle!
Strzelamy w Jaśle!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy już odwiedzili OFICERSKĄ, tych co zamierzają odwiedzać częściej, mierzą i strzelają. No i oczywiście wszystkich Was – mam nadzieję, że spotkamy się choćby jutro!

Agata Wietecha
www.oficerska.pl | ul. Młynarska 3M (za stacją benzynową 3 razy w lewo!)

Facebook: Oficerska Strzelnica Sportowo-Rekreacyjna do 17J
Rezerwacja Stanowiska tel. 504 254 583

(artykuł sponsorowany)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x