r e k l a m a
Wiadomości

Świerchowa: zderzenie samochodu ciężarowego z dostawczym (foto)

Około godziny dwunastej w miejscowości Świerchowa doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego, w którym jedna osoba została ranna i przetransportowana na badania do jasielskiego szpitala.

Świerchowa: zderzenie samochodu ciężarowego z dostawczym (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem dostawczym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym nie wyhamował przed skręcającym pojazdem dostawczym, uderzył w jego bok i zjechał na pobocze.

Marek Górniak, dowódca JRG Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Samochodem ciężarowym przewożony był klej do fabryki paneli do Mielca. – Nie jest to substancja niebezpieczna, jednakże ze względu na fakt, iż samochód przewoził aż 25 ton tego materiału, w celu wyciągnięcia ciężarówki z podoba, konieczne będzie użycie specjalistycznego sprzętu – mówi bryg. Marek Górniak, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.
Ruch na drodze wojewódzkiej nr 992 prowadzony jest wahadłowo.

Aktualizacja [16:40]

Cysterna została wyciągnięta z przydrożnego rowu przez specjalistyczny sprzęt. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 992 odbywa się prawidłowo.

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bmw
bmw
2021 lat temu

wieśnioki ze Świerchowy się już zjechały na rowerach

TruckFirst
TruckFirst
2021 lat temu

Bardzo przydatne opis: trudno bylo znalezc taki artykul. Autorzy zwykle ograniczone do tych, ktore mozna znalezc w Internecie, i sa bardzo dobrze probowal. Dziekujemy.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X