MiastoWiadomości

Szczęśliwy finał poszukiwań

Blisko trzy godziny trwały poszukiwania 32-letniego mieszkańca gminy Nowy Żmigród. Mężczyzna po kłótni z żoną wyszedł z domu, po czym telefonicznie poinformował dyżurnego komendy, że odbierze sobie życie. Policjanci odnaleźli go i przekazali pod opiekę lekarską.

Szczęśliwy finał poszukiwań (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Wczoraj około godziny 18.20, pod numer alarmowy 997 zadzwonił mężczyzna, który oznajmił dyżurnemu komendy, że pokłócił się z żoną, wyszedł z domu i idzie do lasu popełnić samobójstwo, po czym rozłączył się. Policjanci ustalili, że telefonującym jest 32-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród i natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą.

Mężczyzna miał przy sobie telefon komórkowy. Funkcjonariusze próbowali nawiązać z nim kontakt. Jednak za każdym razem, gdy odbierał telefon, podawał inne miejsce swojego przebywania i groził, że odbierze sobie życie.

Po blisko trzech godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli mieszkańca gminy Nowy Żmigród w pobliżu miejsca zamieszkania. Mężczyzna w zaroślach klęczał przed drzewem, a na szyi miał zaciągniętą pętlę ze sznurka. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy, wezwali na miejsce zespół karetki pogotowia ratunkowego i przekazali 32-latka pod opiekę lekarską.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2024 lat temu

uratowali mu zycie..mozecie TU skladac podziekowania dla policji

Pulpet
Pulpet
2024 lat temu

ładnie , ładnie wreszcie coś policja robi

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x