Czarni Jasło – Start Rymanów 6:0

W anormalnych warunkach przyszlo dzisiaj rozgrywać mecz ligowy zespołom Czarnych i Startu Rymanów. Plyta boiska na Śniadeckich miejscami przypominała sadzawkę, jednak trójka sędziowska zadecydowała, że spotkanie dojdzie do skutku.

Goście w pierwszej połowie dzielnie się bronili schodząc na przerwę tylko z jedną straconą bramką. Po przerwie kiedy Czarni podkręcili tempo a piłkarze z Rymanowa opadli z sił, worek z bramkami został rozwiązany.

Strzelec pierwszej bramki Grzegorz Munia swoje trafienie zadedykował dla Sławka Kwieka i Jerzego Węgrzyna.

Sędziowie: Śnieżek, Zaremba, Lenik

Czarni: Cyran – Matysik (66′ Setlak), Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Halz (66; K.Kukowski), Dziobek, Warzocha, Munia (66′ Kasprzyk), Szalony, Żuraw (46′ Majewski).
Start: Kielar – K. Niemczyk, Wityński, Kamiński, M. Niemczyk, Krukar, Smoleń, Cetnarski, Wojtoń, Matkowski (17′ Bolanowski), Penar.

1:0 Munia 16′, 2:0 Szalony 48′, 3:0 Dziobek 60′, 4:0 Szalony 61′, 5:0 Warzocha 79′, 6:0 Warzocha 85′