r e k l a m a
MiastoWiadomości

Tegoroczna XI edycja Podkarpackiej Nagrody Samorządowej dobiegła końca

„Nasza gmina, miasto i powiat na progu nowej kadencji”, tak brzmiało hasło tegorocznej XI edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej.Wyróżnienie dla Najlepszego Burmistrza w Województwie Podkarpackim i nominację do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej otrzymał Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

Doczekali się po latach. Podwyżki dla pracowników DPS

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w trakcie rzeszowskich obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego, a nagrody wręczali: Mirosław Karapyta, marszałek województwa podkarpackiego, Andrzej Reguła, wicewojewoda podkarpacki oraz Tadeusz Więcek, prezes zarządu tygodnika „Nowe Podkarpacie”.

Nagrody przyznawane były przez komisję konkursową, w skład której wchodzili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, Wojewody Podkarpackiego, Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych i redakcji Tygodnika regionalnego „Nowe Podkarpacie”.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dumdum
dumdum
2024 lat temu

Aż trudno w to uwierzyć,jak potężną kuźnią kadr jest Jasło.Dwa dni temu podobne wyróżnienie dostał Kmiecik ze Starostwa,teraz Czernecki z urzędu miasta.Ci ludzie jeszcze się nie zdązyli ogarnąć po niedawnych wyborach,a tutaj taki grad nagród i wyróżnień.Tylko brakuje istotnych informacji.Jakimi to osiągnięciami zasłużyli się Ci ludzie dla Jasła i powiatu?.Tylko czekać kiedy się ukaże informacja o ich nominacjach do centralnych władz.Przecież takie talenty nie mogą się marnować.Krótkie własne spostrzeżenia w oparciu o miasta /Biecz,Gorlice/,które zdezerterowały z Podkarpacia .Jadąc w kierunku Biecza istne wyboje drogowe.Mijając granicę województw w Siepietnicy wjeżdża się na drogę ,jak stół równą, inna droga.Obwodnica Biecza,Gorlic,to jest to… Czytaj więcej »

KONRAD
KONRAD
2024 lat temu

To jest paranoja.Za co p. Czernecki dostał wyróżnienie??? Po prostu świat oszalał.Nagradza się wirtualną działalność,markowanie jakiejś tam pracy na rzecz lub ku chwale….To się w głowie nie mieści.Widać armagedon bliski…Szkoda tylko,że mieszkańców Jasła musi ciągle coś zalewać-tym razem krew…Oj,biedny ten wygon,oj biedny….A sukcesem tak naprawdę jest tu t wielka t fotka z udziałem dwóch podtuczonych za społeczny grosz panów…Ciekawe co dalej zwozić będzie nowy szeryf koczowiska Jasło??? Może koronę załapie,jakiś odrodzony medal z Warszawy….Czekam na dalsze siupy!

zbyszko
zbyszko
2024 lat temu

„Wyróżnienie” nie mylić z zajęciem miejsca w czołówce podejrzewam że wszyscy uczestnicy poza tymi panami
Starosta Strzyżowski Pan Robert Godek, Wójt Gminy Solina Pan Zbigniew Sawiński, Burmistrz Ustrzyk Dolnych Pan Henryk Sułuja i Prezydent Miasta Przemyśla Pan Robert Choma. dostali właśnie takie wyróżnienia wymienieni wyżej panowie to laureaci tegorocznego konkursu.

do zbyszko
do zbyszko
2024 lat temu

dziękuję za informacje,UJM podaje wiadomości jak…
zajeliśmy zaszczytne trzecie miejsce,przemilczając ilość zawodników -trzech

do UMJ
do UMJ
2024 lat temu

JAK EDYCJA DOBIEGŁA KOŃCA TO MOŻE NAPISALIBYŚCIE O JEJ LAUREATCH??.

Zobacz także
Close
Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x