Ważna wygrana MOSiR Gamrat-Jasło, debiut Cioska (foto, wideo)

Jaślanie pod kierownictwem Marcina Cioska pokonali TSV MANSARD SANOK 3:0 (25:14,25:20,25:22).

Już początek pierwszego seta pokazał, kto w tym spotkaniu będzie rozdawał karty. Zawodnicy z Sanoka popełniali duże błędy taktyczne w grze, co zaowocowało wysokim zwycięstwem gospodarzy (25:14).

W drugim secie goście przysporzyli problemów jaślanom, którzy na początku seta nie potrafili odnaleźć się w grze. Końcówka seta była bardzo zacięta, lecz zakończyła ona się pozytywnie dla jaślan (25:20).

Trzeci set okazał się najbardziej emocjonującą partią całego meczu. Goście walczyli do ostatnich punktów, lecz gospodarze zwyciężyli (25:22).

Mam ogromną nadzieję, że dojdziemy do baraży o II ligę, będzie bardzo ciężko, ponieważ zespoły, z którymi mamy walczyć nie znalazły się tutaj przypadkiem. Naszym największym problemem jest to, że większość naszych zawodników studiuje w Rzeszowie, przez co nie mają czasu na treningi. Na szczęscie zbliżają się ferie, więc będziemy mogli współnie trenować – Mówił Patryk Łaba zawodnik MKS MOSiR Jasło.

Pragniemy rówież przypomnieć, że podczas dzisiejszego meczu – Marcin Ciosek, dotychczasowy opiekun zespołu, zadebiutował na stanowisku trenerskim.