r e k l a m a
MiastoWiadomości

Ukradli wino na kwotę 400 zł. Wpadli, bo zasnęli w trawie!

W minionym tygodniu dyżurny Straży Miejskiej w Jaśle otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na trawniku przy jednej z ulic miasta leży mężczyzna. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie, stwierdzając, iż mężczyzna utracił zdolność samodzielnego poruszania się z powodu nadużycia alkoholu.

Ukradli wino na kwotę 400 zł. Wpadli, bo zasnęli w trawie!

W trakcie przeprowadzania interwencji na miejscu zjawił się również patrol Policji. W tym momencie do obecnych na miejscu zdarzenia patroli podeszła kobieta, będąca pracownikiem pobliskiej hurtowni spożywczej informując, iż nieopodal na trawie leży kolejny z mężczyzn. Jego stan również wskazywał na upojenie alkoholem. Z mężczyzną nie było kontaktu, a wokół niego leżały rozrzucone butelki wina. Do obu mężczyzn wezwano pogotowie ratunkowe.

Wstępnie ustalono, że z magazynu pobliskiej hurtowni zniknęło 39 butelek wina „Bieszczady” i 12 butelek wina „Hetman” w sumie 51 butelek o wartości około 400 zł. Dalsze postępowanie w stosunku do mężczyzn podejrzanych o dokonanie tej zuchwałej kradzieży prowadzi KPP Jasło.

Straż Miejska w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x