r e k l a m a
MiastoWiadomości

Ulice Jasła w świątecznej odsłonie

Od kilku dni w Jaśle panuje iście świąteczny klimat. Wszystko to za sprawą zamontowanych w głównych arteriach naszego miasta iluminacji świetlnych.

Ulice Jasła w świątecznej odsłonie (fot. archiwum)

Tradycyjnie miasto zostało oświetlone stałymi elementami zamontowanymi na latarniach, ale nie zapomniano także o oświetleniu Rynku. W centralnym miejscu ustawiono choinkę,a świetlny motyw szopki zawieszono między drzewami. Włączono także oświetlenie na Rondzie Solidarności i Rondzie H. Steinhausa.

– W bieżącym roku nie były kupowane nowe elementy dekoracyjne. W miesiącach letnich dokonano przeglądu stanu technicznego dekoracji i zlecono wykonanie ich remontu. Koszt remontu wynosił 7 tys. 380 zł – mówi Agata Koba, rzecznik jasielskiego magistratu.

Ulice Jasła w świątecznej odsłonie (fot. archiwum)

Montaż dekoracji wykonało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Jaśle. Przy dekoracji świątecznej pomagali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Dźwig niezbędny do wycięcia i ustawienia drzewka zabezpieczyła firma Trans – Wiert Sp. z o.o. w Jaśle.

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
i Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
i
Gość
i

Szalu nie ma,d..y nie urywa.

Close
X