MiastoWiadomości

Ustalono taryfy za wodę i ścieki

fot. archiwum

Ustalono taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie miasta od 1 lutego 2013 r. do 31 stycznia 2014 r.

Wniosek o zatwierdzenie taryf został złożony przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Jaśle, a przeprowadzona kontrola przez koordynatora Biura Audytu i Kontroli Zarządczej UMJ wykazała, że wniosek ten został opracowany zgodnie z przepisami, a celowość podnoszenia kosztów nie budzi zastrzeżeń.

Od 1 lutego 2013 r. 1 m sześcienny wody dostarczanej do gospodarstw domowych będzie kosztował 3,34 zł netto, a 1 metr sześcienny odprowadzanych z gospodarstw domowych ścieków – 3,03 zł netto.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
MieszkaniecCHORE PAŃSTWO!!!bhp Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bhp
Gość
bhp

jeśli audyt przeprowadził Radny Czeluśniak,który w UM Jasło głównie zajmuje się akceptacją potrzeb materiałów biurowych,w tym dokładnie bada wielkość zużycia papieru toaletowego,to i wyniki kontroli w spr..propozycji cen wody i ścieków muszą być poprawne.

CHORE PAŃSTWO!!!
Gość
CHORE PAŃSTWO!!!

Czy istnieje celowość podnoszenia opłat za odpady i ściągania haraczu od tych którzy mają minimalny wpływ na ich produkcję – CI co produkują śmieci się cieszą……..- znaleźli naiwniaków co będą za nich płacić…???

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

A może by tak popatrzeć ile kosztuje odpływ i tzw. przesyły bo to przez nie woda jest taka droga i jeszcze sobie podwyższają. To jest własnie Polska

Close
X