MiastoWiadomości

Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem „Solidarności”

Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków pojawią się w najbliższy piątek na drogach powiatu jasielskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem "Solidarności"

W najbliższy piątek na Podkarpacie zawita 25. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Trasa IV etapu wyścigu prowadzić będzie z Nowego Sącza do Krosna m.in. drogami powiatu jasielskiego. Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Rozpoczęcie IV etapu nastąpi o godz. 13.30 w Nowym Sączu. Wjazd kolarzy na drogi powiatu jasielskiego przewidywany jest na godzinę 16.15 – Wola Cieklińska, a wyjazd na godz. 17.25 – Szebnie.

Trasa wyścigu przebiegała będzie przez miejscowości:  Wola Cieklińska – Cieklin – Dębowiec – Zarzecze – Łajsce – Glinik Polski – Umieszcz – Gąsówka – Czeluśnica – Gliniczek – Roztoki – Sądkowa – Tarnowiec – Dobrucowa – Szebnie.

Zamknięcie ruchu na wyżej wymienionej trasie nastąpi około 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy do czasu przejazdu samochodu z napisem „KONIEC WYŚCIGU”.

Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gryszu
gryszu
2024 lat temu
Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x