MiastoWiadomości

W Jaśle znaleziono ciało 62-letniego mężczyzny

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 62-letniego mieszkańca gminy Krempna. Ciało mężczyzny znaleziono w Jaśle. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.

Wczoraj rano dyżurny komendy został zawiadomiony o znalezieniu ciała człowieka. Zgłaszający interwencję, leżącego za jednym ze sklepów w Jaśle mężczyznę, zauważył z okna pobliskiego budynku.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również prokurator i biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną, ustalili tożsamość zmarłego. Okazał się nim 62-letni mieszkaniec gminy Krempna. W toku dalszych czynności funkcjonariusze potwierdzili, że dzień wcześniej mężczyzna na własne żądanie wypisał się z jasielskiego szpitala.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium celem przeprowadzenia autopsji. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu. Wstępnie wykluczono, że śmierć 62-letniego mieszkańca gminy Krempna nastąpiła w wyniku przestępstwa. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x