r e k l a m a
Wiadomości

W Skołyszynie samochód wylądował na skarpie (foto)

Trzy osoby w jasielskim szpitalu to wynik zdarzenie drogowego, do którego doszło około godziny 19:30 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Skołyszyn. W zdarzeniu udział brał samochód ciężarowy oraz osobowy.

W Skołyszynie samochód wylądował na skarpie (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy poruszał się od strony Biecza a samochód ciężarowy od strony Jasła w wyniku gwałtownego hamowania kierowcy tira doszło do obsunięcia się przyczepy, która uderzyła w ,,osobówkę” po czym samochód wylądował na skarpie.

Na miejscu obecne były jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Skołyszynie oraz jednostki z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Policjanci ruchem kierują wahadłowo.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michael
Michael
2024 lat temu

To już nie jest chyba pierwszy taki wypadek w tym miejscu.. Miejmy nadzieję, że wyjdą z tego bez szwanku.

SS
SS
2024 lat temu

Samochody typu Tiry ,które w większości przypadków są sprawcami wypadków drogowych już dawno miały być przewożone na platformach PKP.Zamysły były utopią,a potężne niszczyciele dróg,kierujący kierowcy nimi albo zbyt przemęczeni ,albo ludzie z konieczności zatrudnieni sieją strach i śmierć na drogach.

Remont?
Remont?
2024 lat temu

Podobno mają remontować ten odcinek, bo zbyt wiele zdarzen tam jest, wie ktos cos otym

swdwsd
swdwsd
2024 lat temu

ss pajacu jak bym ci wyrypal to bys zobaczył

SS
SS
2024 lat temu

Klasyczny przykład reakcji kierowcy Tira na większości słuszne uwagi.Przecież ten delikwent,jeśli spotkałby swojego oponenta nawet idącego chodnikiem,to nie zawahałby się wjechać na chodnik i go zgarnąć.Byłem nie raz świadkiem na drodze w czasie wyprzedzania ich przez wiele szybsze samochody . I jak zachowują się kierowcy tirów.Celowo przejeżdżają oś jezdni,spychając wyprzedającego na pobocze.zaś na zakrętach,gdy łamaniec zachodzi przy dużych predkościach zmuszają samochody jadące z przeciwka do ucieczki na pobocze.Jest to jedna z metod polowania na samochody osobowe.Jeśli nasi kierowcy na super autostradach u sąsiadów powodują najwięcej wypadków,to o czymś to świadczy.Kandydaci na kierowców tirów powinni przechodzić badania psychologiczne o zaostrzonych rygorach,jakj… Czytaj więcej »

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x