r e k l a m a
MiastoWiadomości

W starostwie będzie nowy Punkt Informacyjny

Na parterze Starostwa Powiatowego w Jaśle powstanie Punkt Informacyjny z kancelarią podawczą. Będzie w nim można dowiedzieć się m.in. jakie są wymagane dokumenty do załatwienia danej sprawy, pobrać te dokumenty i uzyskać pomoc przy ich wypełnieniu.

W starostwie będzie nowy Punkt Informacyjny

Utworzony Punkt Informacyjny ma przede wszystkim przyczynić się do lepszej i sprawniejszej obsługi. W jednym miejscu klient uzyska kompleksową informację na temat spraw prowadzonych przez starostwo, sposobu ich załatwienia, wymaganych dokumentach i opłatach oraz pomoc w wypełnieniu wniosku. W kancelarii podawczej będzie mógł złożyć wypełnione dokumenty.

Punkt będzie działał na parterze budynku w miejscu, gdzie znajduje się informacja. Pokoje nr 35 i 36 zostaną połączone i przebudowane. Dzięki temu nie tylko zyskają nowoczesny wygląd, ale staną się bardziej funkcjonalne.

Otwarcie punktu to udogodnienie dla mieszkańców powiatu. Do tej pory, aby zaczerpnąć jakichkolwiek informacji, czy pobrać potrzebne dokumenty, musieli udać się do konkretnych wydziałów. Po przebudowie będą mogli załatwić wiele spraw w jednym miejscu, a punkt informacyjny połączony z biurem podawczym pozwoli im zaoszczędzić czas i usprawni pracę urzędu – mówił starosta Adam Kmiecik.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2021 lat temu

dziecko to projektowalo?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X