MiastoWiadomości

Włamał się do kiosku – został zatrzymany

Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który włamał się do kiosku. Zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. 25-letni mieszkaniec gminy Jasło trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Włamał się do kiosku - został zatrzymany
Włamał się do kiosku - został zatrzymany

W miniony piątek kwadrans przed godz. 4, pracownik Straży Miejskiej dyżurujący w centrum miejskiego monitoringu zauważył mężczyznę włamującego się do kiosku przy skrzyżowaniu ulicy 3-go Maja z ul. Czackiego w Jaśle. Podejrzany wszedł do środka przez otwór wybity w szybie wystawowej, spenetrował pomieszczenie zabierając interesujący go towar, po czym wyszedł tą samą drogą i uciekł.

Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny komendy natychmiast skierował na miejsce policyjne patrole, przekazując im rysopis oraz wskazany przez operatora monitoringu kierunek ucieczki podejrzanego. Po chwili na jednej z ulic funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał opisowi złodzieja. Na widok mundurowych młody człowiek zaczął się nerwowo zachowywać. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Jasło. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim skradziony towar.

Podejrzany został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. W trakcie przesłuchania przyznał się do przestępstwa, złożył wyjaśnienia i poddał się dobrowolnie karze.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x