r e k l a m a
MiastoWiadomości

Włamała się do sklepu, bo zabrakło jej alkoholu

Policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie zatrzymali kobietę, która włamała się do sklepu w Kątach. Jej łupem padł alkohol i papierosy. Podejrzana „wpadła”, gdy ze skradzionym towarem wracała do domu. Nietrzeźwa kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Włamała się do sklepu, bo zabrakło jej alkoholu (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W minioną sobotę w nocy, mężczyzna przejeżdżający obok jednego ze sklepów w Kątach zauważył wybitą szybę w drzwiach wejściowych do budynku. Informację o uszkodzeniu drzwi przekazał znajomej właścicielce sklepu, która zaalarmowała Policję.

Dyżurny komendy o włamaniu powiadomił patrol z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie. Okazało się, że policjanci zatrzymali już sprawcę. Kilka minut wcześniej, funkcjonariusze patrolując teren Kątów, zauważyli idącą w kierunku Nowego Żmigrodu pieszą, która niosła młotek i reklamówkę wypełnioną alkoholem i papierosami. Podczas legitymowania kobieta nie potrafiła racjonalnie odpowiadać na zadawane pytania. Gdy policjanci przez radiostację zostali powiadomieni o włamaniu, wszystko się wyjaśniło.

Podejrzana została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu, 46-letnia mieszkanka gminy Nowy Żmigród usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania wyjaśniła, że do sklepu włamała się, ponieważ zabrakło jej alkoholu. Dlatego wzięła z domu młotek, poszła do sklepu, wybiła szybę w drzwiach i zabrała potrzebny jej towar. Podejrzana przyznała się do przestępstwa i chce dobrowolnie poddać się karze.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
22
22
2023 lat temu

A w Brzyskach komornik zamknął Zakład Pogrzebowy

ixi
ixi
2023 lat temu

pokazac pyszczysko tego trutnia i NIE obslugiwac w zadnym sklepie

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x