r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

WOŚP zagra na jasielskim rynku. Znamy gwiazdę Finału

Już 9 stycznia w większości polskich miast odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie wolontariusze z puszkami pojawią się również na ulicach w Jaśle, a na jasielskim rynku zagrają zespoły, w tym gwiazda finału – Wanda i Banda.

fot. archiwum, H. Szpyrka, Jaslonet.pl
Jak informuje Agnieszka Mazur, szefowa jasielskiego sztabu WOŚP, do Jasła trafiło 170 ankiet dla kwestarzy. Duże zainteresowanie wolontariatem sprawiło, że wszystkie zostały wypełnione.
Organizatorzy liczą, że Jaślanie nie zawiodą. Przypomnijmy, że podczas poprzedniego finału WOŚP blisko 100 wolontariuszy zebrało 29.084,30 zł. Pieniądze zostały przekazane na konto Orkiestry z przeznaczeniem na zakup specjalistycznego sprzętu USG, dzięki któremu można łatwo i szybko zdiagnozować chorobę nowotworową u dzieci, co zwiększa szanse na ich całkowite wyleczenie.
Po rocznej przerwie WOŚP znów zagra na jasielskim rynku. W ubiegłym roku, ze względu na nieprzychylność w kwestii udostępnienia płyty rynku przez Urząd Miasta, oraz nagłośnienia przez Jasielski Dom Kultury, finał akcji odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury.

To już 19-sty finał WOŚP, w tej edycji zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu potrzebnego w leczeniu dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
Szczegółowy program koncertów poznamy niebawem, znamy natomiast już gwiazdę 19-go finału WOŚP w Jaśle, będzie nią zespół „Wanda i Banda”.
Wszyscy, którzy chcieliby się zaangażować w akcję WOŚP proszeni są o kontakt mailowy ze sztabem: wospjaslo@wp.pl lub telefoniczny: 606 375 262 i 506 22 77 11.
Oficjalna strona sztabu: www.wospjaslo.pl
Honorowy Patronat nad jasielskim finałem objął burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, oraz starosta jasielski Adam Kmiecik.
Patronat medialny sprawuje między innymi portal Jaslonet.pl

Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

20
Dodaj komentarz

avatar
20 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
obserwatorKrystynkahehe:Drewizor do xxl Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jaslak
Gość
Jaslak

Czernecki to rozumiem, ale Kmiecik?
To rok temu był przeciwny a teraz zmienił zdanie? Jakiś chwiejny gość.

ika
Gość
ika

Popieram tę wspaniałą akcję. Rozsiewaj dobro a ono powróci do ciebie.

pinki
Gość
pinki

a ten honorowy patronat to za darmo czy będą jakieś premię i nagrody?

xxl
Gość
xxl

rewizor
Ale mnie rozbawiłeś. 🙂

dawid
Gość
dawid

do mordora- Swieta racja , czesc z tego pojdzie na wyplaty , i niech zarabiaja bardzo duzo ale i tak wiekszosc pieniedzy trafi na szczytny cel, a ze skladki dla klechy czy na jakis tam inny caritas beda sie bojali furami biskupi z wywalonymi brzuchami i w wypasionych samochodach – w sumie masz racje oni tez musza dobrze zezrec i na paliwo urobic, albo wybudowac pare tysiecy nastepnych pomnikow -swietych albo zacnego Lecha

rewizor do xxl
Gość
rewizor do xxl

Lepiej pokazywać prawdę z humorem, a nie poddawać się absurdom wymyślonym przez ciężko chorych spod znaku PiS! Tak przy okazji ten „pisarz” pod ksywą „do rewizora” to niech się uda do właściwego kompetentnego” naukowca”, żeby wyjaśnił, co to jest „MODLITWA”?

:D
Gość
:D

myslalem,że Hi Fi Banda

hehe
Gość
hehe

A ja wrzucę do puchy na Noworoczny Dar.

Krystynka
Gość
Krystynka

Ciekawe,czy pis-siory co rzucą do puszek. Może by tak Marycha stanęła z tym” Wyrośniętym” z puszkami i nazbierali by trochę grosza. Przed cmentarzem stali no i narabiali, a i tak wybory przegrali, bo sie nie nadawali!!! Hi,hi,hi…

do rewizora
Gość
do rewizora

Najpierw zaczną od ciebie!! I módl się bo takim jak ty tylko modlitwa została!

CHORE PAŃSTWO!!!
Gość
CHORE PAŃSTWO!!!

WSZELKIEJ MAŚCI FUNDACJE NA PRAWACH BYZNESU TO DOBRA PRZYKRYWKA DO CIĄGNIĘCIA ŁATWEJ KASY — I WYRĘCZAJĄCE NIEUDOLNE PAŃSTWO !!!

młody
Gość
młody

p. Kmiecik jest „skuteczny” tzn. potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji…

pszczoła
Gość
pszczoła

To sie nazywa nonkonformista przystosuje się do każdej sytuacji !

dawid
Gość
dawid

Czarna stonka, cala klecha znow bedzie zalamana, bedzie to tzw gorsza niedziela bo pieniadze ze skladki na msze pojda w piz*u na Orkiestre, na prawdziwie szczytny cel, a nie na nowe samochody dla klechy czy na wygody, przynajmniej z tych zebranych pieniedzy widac skutki tylu dzieciom uratowali zycie

JIM
Gość
JIM

„Czarna stonka, cala klecha znow bedzie zalamana, bedzie to tzw gorsza niedziela bo pieniadze ze skladki na msze pojda w piz*u na Orkiestre, na prawdziwie szczytny cel, a nie na nowe samochody dla klechy czy na wygody, przynajmniej z tych zebranych pieniedzy widac skutki tylu dzieciom uratowali zycie”
ŚWIĘTE SŁOWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mordor
Gość
mordor

Masz rację dawidku – pójdą na wypłatę pracowników i szefa fundacji WOŚP 😛

rewizor
Gość
rewizor

Jasło wreszcie normalnieje. I Kmiecik i Czernecki i Górczyk i Baniak i Przetacznik i Kachlik i Zduński i jeszcze wiele, wiele osób zrozumiało, że te pieprzone partyjne podziały, to o dupę rozbić! Trzeba wszystko zrobić, by wyprowadzić Jasło z marazmu, ciemnoty, głupoty. N iech każdy zajmie się tym, co najlepiej” umi i lub”i.Dla przykladu Pani Kurowska niech modli się codziennie tam, gdzie robila to przez ostatnie cztery lata, Pawluś i Lechowski niech sobie siedzą w IPN i grzebią w życiorysach(najlepiej swoich), Pani Kasprzykowa niech handluje „Obiektywem Jasielskim”przed JDK. cd. nastąpi!

klecha
Gość
klecha

klecha do Dawida – albo Ci rozum wywietrzał, albo nigdy go nie miałeś.

do rewizor
Gość
do rewizor

Popieram Twój wywód tylko dwa ostatnie nazwiska, które wymieniłeś na samym wstępie nijak nie pasują do tej koncepcji.

obserwator
Gość
obserwator

Jestem przeciwny Kmiecikowi i „Wandzie z bandą” !!! Reszta jest OK.

Close
X