MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

WOŚP zagra na jasielskim rynku. Znamy gwiazdę Finału

Już 9 stycznia w większości polskich miast odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie wolontariusze z puszkami pojawią się również na ulicach w Jaśle, a na jasielskim rynku zagrają zespoły, w tym gwiazda finału – Wanda i Banda.

fot. archiwum, H. Szpyrka, Jaslonet.pl
Jak informuje Agnieszka Mazur, szefowa jasielskiego sztabu WOŚP, do Jasła trafiło 170 ankiet dla kwestarzy. Duże zainteresowanie wolontariatem sprawiło, że wszystkie zostały wypełnione.
Organizatorzy liczą, że Jaślanie nie zawiodą. Przypomnijmy, że podczas poprzedniego finału WOŚP blisko 100 wolontariuszy zebrało 29.084,30 zł. Pieniądze zostały przekazane na konto Orkiestry z przeznaczeniem na zakup specjalistycznego sprzętu USG, dzięki któremu można łatwo i szybko zdiagnozować chorobę nowotworową u dzieci, co zwiększa szanse na ich całkowite wyleczenie.
Po rocznej przerwie WOŚP znów zagra na jasielskim rynku. W ubiegłym roku, ze względu na nieprzychylność w kwestii udostępnienia płyty rynku przez Urząd Miasta, oraz nagłośnienia przez Jasielski Dom Kultury, finał akcji odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury.

To już 19-sty finał WOŚP, w tej edycji zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu potrzebnego w leczeniu dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
Szczegółowy program koncertów poznamy niebawem, znamy natomiast już gwiazdę 19-go finału WOŚP w Jaśle, będzie nią zespół „Wanda i Banda”.
Wszyscy, którzy chcieliby się zaangażować w akcję WOŚP proszeni są o kontakt mailowy ze sztabem: wospjaslo@wp.pl lub telefoniczny: 606 375 262 i 506 22 77 11.
Oficjalna strona sztabu: www.wospjaslo.pl
Honorowy Patronat nad jasielskim finałem objął burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, oraz starosta jasielski Adam Kmiecik.
Patronat medialny sprawuje między innymi portal Jaslonet.pl

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaslak
Jaslak
2024 lat temu

Czernecki to rozumiem, ale Kmiecik?
To rok temu był przeciwny a teraz zmienił zdanie? Jakiś chwiejny gość.

młody
młody
2024 lat temu

p. Kmiecik jest „skuteczny” tzn. potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji…

pszczoła
pszczoła
2024 lat temu

To sie nazywa nonkonformista przystosuje się do każdej sytuacji !

dawid
dawid
2024 lat temu

Czarna stonka, cala klecha znow bedzie zalamana, bedzie to tzw gorsza niedziela bo pieniadze ze skladki na msze pojda w piz*u na Orkiestre, na prawdziwie szczytny cel, a nie na nowe samochody dla klechy czy na wygody, przynajmniej z tych zebranych pieniedzy widac skutki tylu dzieciom uratowali zycie

JIM
JIM
2024 lat temu

„Czarna stonka, cala klecha znow bedzie zalamana, bedzie to tzw gorsza niedziela bo pieniadze ze skladki na msze pojda w piz*u na Orkiestre, na prawdziwie szczytny cel, a nie na nowe samochody dla klechy czy na wygody, przynajmniej z tych zebranych pieniedzy widac skutki tylu dzieciom uratowali zycie”
ŚWIĘTE SŁOWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mordor
mordor
2024 lat temu

Masz rację dawidku – pójdą na wypłatę pracowników i szefa fundacji WOŚP 😛

rewizor
rewizor
2024 lat temu

Jasło wreszcie normalnieje. I Kmiecik i Czernecki i Górczyk i Baniak i Przetacznik i Kachlik i Zduński i jeszcze wiele, wiele osób zrozumiało, że te pieprzone partyjne podziały, to o dupę rozbić! Trzeba wszystko zrobić, by wyprowadzić Jasło z marazmu, ciemnoty, głupoty. N iech każdy zajmie się tym, co najlepiej” umi i lub”i.Dla przykladu Pani Kurowska niech modli się codziennie tam, gdzie robila to przez ostatnie cztery lata, Pawluś i Lechowski niech sobie siedzą w IPN i grzebią w życiorysach(najlepiej swoich), Pani Kasprzykowa niech handluje „Obiektywem Jasielskim”przed JDK. cd. nastąpi!

klecha
klecha
2024 lat temu

klecha do Dawida – albo Ci rozum wywietrzał, albo nigdy go nie miałeś.

do rewizor
do rewizor
2024 lat temu

Popieram Twój wywód tylko dwa ostatnie nazwiska, które wymieniłeś na samym wstępie nijak nie pasują do tej koncepcji.

CHORE PAŃSTWO!!!
CHORE PAŃSTWO!!!
2024 lat temu

WSZELKIEJ MAŚCI FUNDACJE NA PRAWACH BYZNESU TO DOBRA PRZYKRYWKA DO CIĄGNIĘCIA ŁATWEJ KASY — I WYRĘCZAJĄCE NIEUDOLNE PAŃSTWO !!!

do rewizora
do rewizora
2024 lat temu

Najpierw zaczną od ciebie!! I módl się bo takim jak ty tylko modlitwa została!

ika
ika
2024 lat temu

Popieram tę wspaniałą akcję. Rozsiewaj dobro a ono powróci do ciebie.

pinki
pinki
2024 lat temu

a ten honorowy patronat to za darmo czy będą jakieś premię i nagrody?

xxl
xxl
2024 lat temu

rewizor
Ale mnie rozbawiłeś. 🙂

dawid
dawid
2024 lat temu

do mordora- Swieta racja , czesc z tego pojdzie na wyplaty , i niech zarabiaja bardzo duzo ale i tak wiekszosc pieniedzy trafi na szczytny cel, a ze skladki dla klechy czy na jakis tam inny caritas beda sie bojali furami biskupi z wywalonymi brzuchami i w wypasionych samochodach – w sumie masz racje oni tez musza dobrze zezrec i na paliwo urobic, albo wybudowac pare tysiecy nastepnych pomnikow -swietych albo zacnego Lecha

rewizor do xxl
rewizor do xxl
2024 lat temu

Lepiej pokazywać prawdę z humorem, a nie poddawać się absurdom wymyślonym przez ciężko chorych spod znaku PiS! Tak przy okazji ten „pisarz” pod ksywą „do rewizora” to niech się uda do właściwego kompetentnego” naukowca”, żeby wyjaśnił, co to jest „MODLITWA”?

:D
:D
2024 lat temu

myslalem,że Hi Fi Banda

hehe
hehe
2024 lat temu

A ja wrzucę do puchy na Noworoczny Dar.

Krystynka
Krystynka
2024 lat temu

Ciekawe,czy pis-siory co rzucą do puszek. Może by tak Marycha stanęła z tym” Wyrośniętym” z puszkami i nazbierali by trochę grosza. Przed cmentarzem stali no i narabiali, a i tak wybory przegrali, bo sie nie nadawali!!! Hi,hi,hi…

obserwator
obserwator
2024 lat temu

Jestem przeciwny Kmiecikowi i „Wandzie z bandą” !!! Reszta jest OK.

Back to top button
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x