r e k l a m a
MiastoWiadomości

Wstępne podsumowanie świąt przez Policję: mniej wypadków na Podkarpaciu

Mniej wypadków i mniej osób rannych na drogach regionu podczas trzech dni trwania policyjnych działań „Boże Narodzenie 2015”. Nikt nie zginął. Funkcjonariusze zatrzymali i udaremnili dalszą jazdę 25 nietrzeźwym kierowcom. W ubiegłym roku policjanci ujawnili 39 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pomimo wypicia wcześniej alkoholu.

Wstępne podsumowanie świąt przez Policję: mniej wypadków na Podkarpaciu
Wstępne podsumowanie świąt przez Policję: mniej wypadków na Podkarpaciu

Liczba odnotowanych zdarzeń w policyjnej statystyce wskazuje, że tegoroczne święta są bezpieczniejsze niż ubiegłoroczne. W ciągu trzech dni trwania akcji na Podkarpackich drogach wydarzyło się 9 wypadków (w ubiegłym roku – 13). Rannych zostało 18 osób (w ubiegłym roku – 25). Nikt nie zginął. Zmniejszyła się również liczba ujawnionych nietrzeźwych kierowców. Policjanci zatrzymali i udaremnili dalszą jazdę 25 kierowcom, którzy wsiedli za kierownicę pomimo spożywania wcześniej alkoholu. W ubiegłorocznej akcji było zatrzymanych 39.

Dzisiaj spodziewamy się wzmożonego ruchu. Na drogi regionu wyjedzie więcej policyjnych patroli ruchu drogowego. Funkcjonariusze nadal będą czuwać nad zapewnieniem bezpieczeństwa wszystkich podróżujących po drogach Podkarpacia. Będą również eliminować z ruchu nietrzeźwych kierowców oraz reagować na popełniane wykroczenia drogowe.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Zadbajmy o to, aby powrót z minionych świąt upłynął spokojnie i bezpiecznie.

Do jednego ze zdarzeń doszło dzisiaj po godzinie szesnastej. Szczegóły tutaj.

KWP Rzeszów

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
1 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
1
Gość
1

1

Close
X