Wiadomości

Wypadek w Bieździadce – ranne dwie osoby

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze powiatowej w Bieździadce. Zderzyły się tam dwa osobowe samochody. W zdarzeniu ucierpieli kierowcy, którzy z obrażeniami trafili do szpitala.

 alt=
Wypadek w Bieździadce – ranne dwie osoby

Informację o wypadku w Bieździadce dyżurny komendy otrzymał wczoraj przed południem. Zgłoszeniem zajęli się funkcjonariusze z posterunku w Kołaczycach. Na miejscu policjanci zastali dwa rozbite samochody.

 alt=
Wypadek w Bieździadce – ranne dwie osoby

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 19-latek kierujący volkswagenem golfem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na drogę relacji Kołaczyce – Lubla. W czasie manewru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy osobowego mercedesa, doprowadzając do czołowo-bocznego zderzenia się pojazdów.

W wyniku wypadku obaj kierowcy trafili do jasielskiego szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich u 27-letniego kierowcy mercedesa nie stwierdzono poważnych urazów i po udzieleniu mu pomocy medycznej zwolniono go do domu. Drugi z uczestników zdarzenia z powodu doznanych obrażeń pozostał na dalszym leczeniu w szpitalu.

 alt=
Wypadek w Bieździadce – ranne dwie osoby

Kierowca mercedesa był trzeźwy. Od 19-latka kierującego volkswagenem pobrano krew do badań stanu trzeźwości. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku dochodzenia.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x