MiastoWiadomości

Wypadek w Brzyskach – ranny kierowca busa

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku drogowego, do którego doszło w Brzyskach. W zdarzeniu ucierpiał kierowca dostawczego busa. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wypadek w Brzyskach - ranny kierowca busa
Wypadek w Brzyskach - ranny kierowca busa

Do wypadku doszło wczoraj po południu. Interweniujący policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący renault megane, 61-letni mieszkaniec Rymanowa, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Błażkowej renault master. Kierowca dostawczego busa chcąc uniknąć zderzenia gwałtownie odbił w lewo, po czym wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

Wskutek wypadku obrażeń doznał kierujący renault master 29-letni mieszkaniec powiatu olkuskiego. Pokrzywdzony karetką pogotowia został przewieziony do jasielskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci ustalili świadków, przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x