MiastoWiadomości

Wypadł z okna na czwartym piętrze

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 75-letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego. Ciało mężczyzny znaleziono w Jaśle przed budynkiem szpitala. Prawdopodobnie wyskoczył z okna na czwartym piętrze. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.

Wypadł z okna na czwartym piętrze (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Wczoraj rano dyżurny komendy został powiadomiony o znalezieniu ciała człowieka przed budynkiem szpitala w Jaśle. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również prokurator. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia i ustalili wstępne jego okoliczności.

Zmarłym okazał się mieszkaniec powiatu łańcuckiego przebywający na jednym z oddziałów szpitala. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że mężczyzna prawdopodnie wyskoczył z okna łazienki na czwartym piętrze. Leżącego przed budynkiem 75-letniego pacjenta zauważył kierowca dostawczego samochodu, o czym powiadomił personel szpitala. Niestety mężczyzna nie przeżył upadku.

Decyzją prokuratora ciało mieszkańca powiatu łańcuckiego zabezpieczono w prosektorium celem przeprowadzenia autopsji. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu. Wstępnie wykluczono, że śmierć 75-letniego mężczyzny nastąpiła w wyniku przestępstwa. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x