MiastoWiadomości

Z rzeki wyłowiono ciało poszukiwanego mężczyzny

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z rzeki Wisłoki w Jaśle. To 65-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec. Mężczyzna był poszukiwany od minionego wtorku. Wstępnie wykluczono, że jego śmierć nastąpiła w wyniku przestępstwa.

Z rzeki wyłowiono ciało poszukiwanego mężczyzny (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Wczoraj po południu dyżurny komendy został powiadomiony o ujawnieniu zwłok. Ciało mężczyzny leżące na wysepce w korycie Wisłoki zauważył spacerujący w pobliżu rzeki mieszkaniec Jasła.

Po otrzymaniu zgłoszenia we wskazane miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. Policyjni technicy kryminalistyki przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli ślady. Na miejscu obecny był również biegły lekarz sądowy.

W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili, że osobą, której ciało odnaleziono, jest 65-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec. Mężczyzna był poszukiwany od minionego wtorku  w związku ze zgłoszeniem jego zaginięcia.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium. Badania określą przyczynę zgonu zaginionego. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Dokładne okoliczności zdarzenia  będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x