MiastoWiadomości

Za parkowanie w Jaśle zapłacimy telefonem komórkowym. Zobacz jak!

4 listopada Jasło dołączyło do grona 12 nowoczesnych polskich miast, w których za parkowanie można zapłacić przy pomocy aplikacji mobilnej mPay lub kodów USSD.

Za parkowanie w Jaśle zapłacimy telefonem komórkowym. Zobacz jak!

Aby opłacić postój pojazdu w strefie płatnego parkowania wystarczy zainstalować na smartfonie aplikację mPay, zasilić wirtualną portmonetkę, oznaczyć samochód specjalną naklejką lub choćby odręcznie przygotowaną kartką z informacją, że płacimy mobilnie i cieszyć się wygodą, jaką zapewnia nowe rozwiązanie.

Aplikacja dostępna jest dla wszystkich najpopularniejszych platform: Android, iOS oraz Windows. Posiadacze starszych urządzeń, np. tradycyjnych telefonów komórkowych bez dostępu do Internetu, również mogą korzystać z usługi dzięki technologii kodów USSD. W tym przypadku jedynym warunkiem jest korzystanie z sieci Orange, Play lub T-mobile.Numer strefy pakowania dla Jasła w systemie mPay to 133.

Aby rozpocząć parkowanie za pomocą kodów USSD wystarczy wybrać na telefonie *145*133#. Dzięki systemowi mPay nie trzeba z góry określać czasu postoju. Wystarczy, skorzystać z opcji Start/Stop. Po zaparkowaniu pojazdu uruchamiamy naliczanie opłat, a następnie wyłączamy je przed odjechaniem z miejsca postojowego. Dzięki temu ponosimy opłatę wyłącznie za tyle czasu,
ile faktycznie trwał postój.

– Niezmiernie cieszy nas, że do długiej listy polskich miast umożliwiających płacenie za parkowanie przy pomocy systemu mPay dołączyło również Jasło. Płacenie za postój telefonem komórkowym to absolutny standard w każdym nowoczesnym mieście. Jestem przekonany, że mieszkańcy i goście Jasła szybko docenią wygodę, jaką zapewnia to rozwiązanie – mówi Maciej Orzechowski, Prezes Zarządu, mPay S.A.

Aplikację mPay można pobrać na stronie http://app.mpay.pl. Użytkownicy starszych urządzeń znajdą na niej również kody USSD oraz instrukcję ich wykorzystywania.

***

mPay S.A. to wiodący polski dostawca rozwiązań z obszaru m-płatności. Spółka działa na rynku od 2003 roku, tworząc i rozwijając innowacyjne instrumenty umożliwiające realizację transakcji finansowych za pomocą urządzeń mobilnych. Flagowym produktem spółki jest aplikacja mPay umożliwiająca m.in. kupowanie biletów komunikacyjnych, regulowanie należności za płatne parkowanie czy zasilanie telefonicznych kont prepaid za pomocą smartfona lub tabletu. Będąc najdłużej działającym krajowym dostawcą rozwiązań dla m-płatności, mPay S.A. łączy bogate doświadczenie i wiedzę ekspercką z najnowszymi technologiami, idealnie wpisując się w bieżące trendy rynkowe, odpowiadając na oczekiwania użytkowników i wyznaczając standardy w branży. Od 2007 roku, spółka mPay S.A. jest koncesjonowanym agentem rozliczeniowym, uprawnionym do procesowania transakcji realizowanych za pomocą urządzeń mobilnych. Inwestorem strategicznym mPay S.A. jest od 2013 roku Grupa „LEW” S.A

mPay

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x