r e k l a m a
MiastoWiadomości

Zaatakowany mężczyzna ranił nożem napastników

Policjanci wyjaśniają okoliczności bójki, do której doszło wczoraj w Jaśle. W czasie libacji alkoholowej trzej mężczyźni zaatakowali kompana, z którym pili alkohol. Podczas szarpaniny pokrzywdzony ugodził dwóch napastników nożem. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze zatrzymali uczestników bójki.

Zaatakowany mężczyzna ranił nożem napastników

Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy, w jednym z pustostanów na terenie Jasła. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że odbywała się tam libacja alkoholowa. Uczestniczyło w niej czterech mężczyzn i kobieta. W pewnej chwili pomiędzy mężczyznami doszło do awantury. Trzech z nich zaczęło bić i kopać swojego kompana, z którym pili alkohol i denaturat. W trakcie bójki zaatakowany mężczyzna wyją nóż i ranił nim dwóch napastników.

Trzech uczestników zdarzenia trafiło do szpitala. Pobity 51-letni mężczyzna oraz zraniony nożem w nogę 32-letni mieszkaniec Jasła nie doznali poważnych obrażeń. W szpitalu na obserwacji pozostał drugi z mężczyzn ugodzonych nożem. 22-letniemu mieszkańcowi gminy Skołyszyn nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wszyscy uczestnicy bójki byli pijani. Policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie trzech z nich. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Po wytrzeźwieniu zatrzymani mężczyźni, jak również pozostałe osoby uczestniczące w libacji zostaną przesłuchane. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśnia w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rjswkrk
Rjswkrk
2023 lat temu

W d**** im sie przewraca od nieróbstwa….

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x