MiastoWiadomości

Zatrzymany za kradzież i narkotyki

Policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę oraz amfetaminę. Podejrzany wpadł w czasie kradzieży sklepowej. Przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Zatrzymany za kradzież i narkotyki (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W minioną środę wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z sklepów w Jaśle doszło do kradzieży. Na miejscu policjanci ustalili, że jeden z klientów w trakcie zakupów zaczął zabierać z regałów i chować pod kurtkę alkohol i słodycze. Mężczyzna został zauważony i ujęty przez pracowników sklepu.

W trakcie interwencji podejrzany zaczął się bardzo nerwowo zachowywać. Wkrótce okazało się, co było tego powodem. Policjanci znaleźli przy nim woreczki foliowe z suszem roślinnym i białym proszkiem oraz szklaną lufkę. Przy użyciu testera potwierdzili, że jest to marihuana oraz amfetamina.

Będący pod wpływem alkoholu 18-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. W czasie przesłuchania przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. Został również ukarany za kradzież.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii : kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli przedmiotem czynu jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
;O
;O
2024 lat temu

ten tester to jednak ma fajnie ;/ policiantą awans się należy

..
..
2024 lat temu

prosze cie …

keller
keller
2024 lat temu

!!!!Uwaga-Uwaga!!!!!! Jako założyciel tego tematu strajkowego, chcę ogłosić konkretną date i godzine STRAJKU!! Piątek 3,luty,2012 godzina 16,30 zlot samochodów !!GROSAR ul. Bieszczadzka!! głownym celem będzie całkowity paraliż drogi nr. 28 od końca dwupasmówki aż po samą Rafinerie. Będziemy poruszać się prędkością nie większą niż 20km/h Piątkowe popoludnie jest idealnym momentem na ten strajk, wyjazdy na weekędy, pospieszni tirowcy itp, itd.. Podczas strajku będziemy się kontaktować przez radio CB na kanale „8”. Musimy zachować pełną ostrożność co do pojazdów UPRZYWILEJOWANYCH!! robimy miejsce umożliwiające przejazd.! na kolejny piątek jest inny plan.. PROSZE TO ROZGŁOSIĆ WSZELKIMI MOŻLIWYMI METODAMI TYPU nk, fb, gg, aby… Czytaj więcej »

jaślan
jaślan
2024 lat temu

Zaglądnij do słownika.

arco
arco
2024 lat temu

no i fajnie że i Jasło się dołącza do Strajku, ja zobaczę ilu Was będzie jak w miarę dużo to i ja się dołączę.

olaf
olaf
2024 lat temu

Komentarz został usunięty przez ACTA.

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x