MiastoWiadomości

Zawody Strzeleckie służb mundurowych

Na strzelnicy PZL „Bór” w Głogowie Małopolskim odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji. Najlepszą drużyną okazali się reprezentanci z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Czwarte miejsce zajęli policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Zawody strzeleckie
Zawody strzeleckie

Porozumienie Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego było organizatorem Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych, które odbyły się w miniony piątek na strzelnicy PZL „Bór” w Głogowie Małopolskim. Zawody były okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy oraz popularyzowania sportu strzeleckiego.

Uczestniczyło w nich 17 trzyosobowych drużyn. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Podkarpacia – Policji, Służby Więziennej, Straży Pożarnej i Wojska Polskiego. Uczestnicy zmagali się w kilku konkurencjach, zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Najlepsi okazali się policjanci.

Najlepszym strzelcem w konkurencji dwuboju okazał się funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Drugie miejsce zajął Edward Misiołek reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Jaśle, a trzecie wywalczył Marcin Lampart z Zakładu Karnego w Rzeszowie.

W klasyfikacji zespołowej na podium stanęły drużyny:
1. Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie
2. Komendy Powiatowej Policji w Nisku – Grzegorz Okleja, Tomasz Mścisz oraz Marcin Skupień
3. Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli – Grzegorz Utnik, Michał Lebioda i Tadeusz Kowal

Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle – Edward Misiołek, Grzegorz Świędrych i Bartosz Czech zajęli czwarte miejsce.

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Nagrody i gratulacje przyjęli od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztofa Pobuty, asp.szt. Józefa Bąka – Przewodniczacego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów oraz Krzysztofa Kawalca – Prezesa Podkarpackiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju. Pozostali uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami.

KWP Rzeszów

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x