Wiadomości

Zdarzenie drogowe na trasie Jasło-Biecz

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Przysiekach. Podczas wymijania samochodu ciężarowego z autobusem, otworzyły się drzwi stacji gazowo redukcyjno-pomiarowej przewożonej na przyczepie ciężarówki, które uderzyły w przednią szybę autokaru. W zdarzeniu ucierpiał kierowca autobusu. Ruch na trasie Jasło- Biecz odbywa się wahadłowo.

Zdarzenie drogowe na trasie Jasło-Biecz (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący ciężarowym mercedesem jechał w kierunku Skołyszyna. Mężczyzna przewoził stacje gazowo redukcyjno-pomiarowe. W Przysiekach w trakcie wymijania się z autobusem, drzwi jednej ze stacji otworzyły się uderzając w szybę autokaru.

W zdarzeniu ucierpiał kierowca autobusu, który z urazem oka trafił do szpitala. Autokarem podróżowało dwoje pasażerów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie doznali oni obrażeń. Odłamki rozbitej szyby uszkodziły również karoserię jadącego za ciężarówką samochodu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, prowadzą czynności mające na celu ustalenie jego okoliczności oraz przyczyny. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo, bez większych utrudnień.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x