MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Zebrania informacyjne na osiedlach

Osiedle Gądki oraz osiedle Rafineryjne będą pierwszymi osiedlami, na których odbędą się zebrania informacyjne Burmistrza Miasta Jasła z mieszkańcami poszczególnych osiedli naszego miasta.

Jasło (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)

Głównym tematem spotkań będzie temat założeń programowych i finansowych oraz polityki społeczno – gospodarczej Miasta Jasła na zbliżający się 2013 rok.

Już dzisiaj (24.10) odbędą się pierwsze dwa spotkania z mieszkańcami osiedli Gądki oraz Rafineria – w Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle (godz. 16 oraz 18). Jutro Burmistrz Miasta Jasła odwiedzi mieszkańców osiedla Kaczorowy w Domu Ludowym przy ul. Kaczorowy (godz.16) oraz osiedla Bryły w Domu Ludowym przy ul. Mickiewicza (godz. 18).

W piątek o godzinie 16. burmistrz spotka się z mieszkańcami osiedla Kopernika w Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle, natomiast godzinę później w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle z mieszkańcami osiedla Mickiewicza.

Pozostałe terminy oraz miejsca spotkań Burmistrza Miasta Jasła z mieszkańcami poszczególnych osiedli znajdziesz tutaj.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dragoness
dragoness
2024 lat temu

A będzie na nich komendant SM? Mamy do pogadania.

Anna
Anna
2024 lat temu

Już widzę ,jak mój głos posłuchają…Można ryczeć,trąbić ,śpiewać-robią i tak co chcą. Te napady na spotkania to odbębnienie jakiś tam pewnie kantyczek ze służbowych obyczajów…Kto nie wie,niech się przekona.Ja byłam raz,wyszłam zdenerwowana,ogłupiała.Nie pójdę,strata czasu.lepiej se legnąć na otomanie i poczytać gazetę ,pooglądać telewizor…Nic się nie działo,to i dziać nie będzie,prócz gadania o tym co już dawno zaplanowały urzędniki.Teraz klepnięcia czekają…No to niech klepią z radnymi,co to wiedzą najlepiej,co trzeba „robić”!

Kazimierz
Kazimierz
2024 lat temu

Niegdyś były zebrania konsultacyjne, dziś tylko informacyjne. Bardzo przykre dla społęczeństwa (mieszkańców Jasła), że tylko będą informować. Zadaniem władzy jest konsultowanie z mieszkańcami. Może nastały inne czasy? Żenujące jest również ustalenie godzin tych zebrań. Napewno godzina 16 nie sprzyja obecności pracującym *zwałszcza w dniach poprzedzających świeto zmarłych). Może chodzi o to by było jak najmniej uczestniczących mieszkańców. Pewnie tak, bo czas BURMISTRZA na zebranie jest równiez ograniczony do 2-ch godzin. Nie organizował tego Pan Burmistrz, ale urzednicy. Jeśli im zależy na zaoszczędzeniu swojego czasu, niech zatrudnią sie w fabryce i będą pracować od 7 do 15. Pozdrawiam jasielską władzę

kobieta
kobieta
2024 lat temu

do dragoness
A właściwie to o co chodzi z tą SM?

j23nadaje
j23nadaje
2024 lat temu

… które terminy aktualne, te z artykułu na stronie, czy te z załącznika …

j23nadaje
j23nadaje
2024 lat temu

pytanie nieaktualne …

dragoness
dragoness
2024 lat temu

Dlaczego czas zebrań (przynajmniej tych wcześniejszych) jest ograniczony? Do tej pory tak nie było. Czyżby niewygodne tematy chciano zepchnąć na koniec i stwierdzić, że nie ma na nie czasu? „kobieto”, SM to Straż Miejska.

bhp
bhp
2024 lat temu

Panie Czernecki chyba chodzi o odfajkowanie takich spotkań przedwyborczych.Jeśli organizowane jest jedno spotkanie w celu omówienia trzech szerokich tematów/finanse,gospodarka,sprawy społeczne/.Jeśli do tego robi się spotkanie dla ogromnej rzeszy ludzi /Kopernika,3-go Maja.W.Pola,Grota Roweckiego,Partyzantów/,to należy zadać pytanie,Gdzie się pomiesci taka rzesza ludzi w Szkole nr.4.Będą sobie siedzieć na kolanach.Dalej jak Pan potrafi wszystkie tematy omówić i odpowiedzieć na wiele pytań w ciągu ok.3-4-ech godzin.Daj sobie Pan siana z wiecami przedwyborczymi.

jaślan
jaślan
2024 lat temu

O 16 -tej? Kpina jakaś. Niektórzy pracują Panie Burmistrzu! Chyba, że na to Pan liczy… żenada.

DYZMA
DYZMA
2024 lat temu

typowe osly

dragoness
dragoness
2024 lat temu

A pan komendant niech nie straszy internautów sądem, tylko ma odwagę cywilną pojawić się na zebraniach. Za biurkiem każdy odważny…

Back to top button
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x