Kultura

Dni Liwocza 2015 już w ten weekend!

Dni Liwocza od kilku lat w rankingach jasielskich mediów są okrzyknięte najlepszą imprezę plenerową w powiecie jasielskim. Czy Donatan & Cleo oraz Czadoman zapewnią wygraną wśród wydarzeń również w tym roku 18 i 19 lipca zapraszamy do Brzysk.

Plakat
Gmina Brzyska ma szczęście, imprezy plenerowe, które odbywają się na tym terenie przyciągają publiczność z całego powiatu jasielskiego oraz gości z innych gmin i miast. – W tym roku postawiliśmy na najpopularniejszy duet w Polsce Donatan & Cleo bijącego rekordy popularności we wszystkich mediach oraz gwiazdę muzyki dance, Czadomana, znanego z takich utworów jak „Ruda tańczy, jak szalona” „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki”. Nie zapomnieliśmy o młodych zdolnych z naszej gminy, oraz naszym lokalnym artyście, ROMPEY’u – wymienia Rafał Papciak, wójt Gminy Brzyska.
Przez ostatnie kilka lat podczas Dni Liwocza występowały m.in. After Party, Power Play, B.R.O, Metrowy, Jamal, Volver, Doniu, Mateusz Mijal, Baciary, Junior Stress.
Organizatorami wydarzenia są wójt gminy Brzyska, Rafał Papciak oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzyskach.
– Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadbamy o najmłodszych, dla których będą darmowe zamki dmuchane, zjeżdżalnie. Atrakcją będzie wesołe miasteczko. Wiele występów scenicznych, turniej sołectw, dyskoteka oraz zabawa ogrodowa i mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami. Imprezę poprowadzi Witold Odrobina z TVN Turbo – zapewniają organizatorzy.
Sponsorami wydarzenia jest Lucas Tour, Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna w Łodzi z filią w Jaśle, Bank Spółdzielczy w Kołaczycach, MagiaZakupówHuta Szkła w Jaśle, firma ASTRA z Krajowic, WORD w Krośnie, Sklep Wielobranżowy Bogusława Węgrzyn z Brzysk. Patronatem Honorowym imprezę objęli Europoseł Elżbieta Łukacijewska, Senator, Alicja Zając, Poseł Marek Rząsa, Poseł Bogdan Rzońca, Wicemarszałek Maria Kurowska oraz radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Dariusz Sobieraj.
Gmina Brzyska

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x