JDKKultura

IV Letnie Warsztaty Taneczne w JDK Hip-hop i pop dance

Trzy grupy młodych fanów tańca biorą udział w IV Letnich Warsztatów Tanecznych zorganizowanych na zakończenie wakacji przez Jasielski Dom Kultury.

IV Letnie Warsztaty Taneczne w JDK Hip-hop i pop dance
W poniedziałek i wtorek (27, 28 bm.) zajęcia prowadziła Katarzyna Korona, tancerka, choreografka, instruktorka tańca w JDK. Pierwsze dwie grupy: początkująca (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści) oraz zaawansowana (młodzież gimnazjalna i licealna, która na co dzień tańczy) w poniedziałek ćwiczyła układ w stylu hip-hop.
IV Letnie Warsztaty Taneczne w JDK Hip-hop i pop dance
Trzecia grupa – maluchów w wieku od 6 do 10 lat, uczyła się typowych, podstawowych kroczków hip-hopowych. Wśród najmłodszych
było sporo dzieci, które uczestniczyły już w feryjnych zajęciach tanecznych z JDK.
W opinii instruktorki, dzieci ćwiczyły z wielkim zaangażowaniem, a przy tym świetnie się bawiły. – Bardzo się z tego cieszę. Podobnie jak z tego, że w najmłodszej grupie jest wielu chłopców, a nie same dziewczynki – mówi Katarzyna Korona. IV Letnie Warsztaty Taneczne potrwają jeszcze dwa dni. Czwartkowe i piątkowe zajęcia poprowadzi Patrycja Pawlak Zen Ya z Krakowa, która przybliży uczestnikom warsztatów tajniki stylu street dance.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sandy
Sandy
2024 lat temu

mega dużo energii było 😀

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x