KulturaMBP

MBP w Jaśle zaprasza na spotkanie Klubu Sieciaka

Dla małych odkrywców – internetowe słowniki i gry edukacyjne, dla przyszłych artystów – aplikacje do malowania on-line a dla lubiących rywalizację – konkurs Sztuka szukania. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat we wtorek 11 lutego 2014 r. o godz. 15.30 na spotkanie Klubu Sieciaka.

Kliknij, aby powiększyć
Podczas spotkania organizowanego w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2014, przypomnimy małym Internautom zasady bezpiecznego korzystania z Sieci, m.in.: dotyczące używania poczty i portali społecznościowych, zawierania znajomości czy pobierania plików.
Dzieci dowiedzą się również jak wykorzystywać Internet do zabawy, nauki i rozwijania swoich pasji. Będzie okazja do spróbowania gier edukacyjnych np. pomagającym młodszym dzieciom w nauce alfabetu a starszym w nauce języka angielskiego i matematyki. Wypróbujemy również aplikacje do malowania on-line, dowiemy się jak wyszukiwać i weryfikować informacje w Sieci a zdobyte umiejętności sprawdzimy w konkursie Sztuka szukania.
Jeżeli chcesz wiedzieć jak bezpiecznie korzystać z Sieci a przy okazji poznać internetowe ciekawostki – czekamy na Ciebie w bibliotece we wtorek 11 lutego, o godz. 15. 30.
MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x