r e k l a m a
KulturaMBP

Medal dla dyrektora Małgorzaty Piekarskiej

W czwartek, 9 grudnia 2010 roku Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle Małgorzata Piekarska została odznaczona przez Podkarpackiego Wicekuratora Oświaty Antoniego Wydrę Medalem Komisji Edukacji Narodowej, przyznanym przez Ministra Edukacji Katarzynę Hall.

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odznaczona
Odznaczenie jest dla mnie ogromną niespodzianką, nic nie wiedziałam o wniosku. To wyraz uznania nie tylko dla mnie, ale też dla pracowników Biblioteki, szczególnie zaangażowanych w promocję głośnego czytania dzieciom i inne formy edukacji kulturalnej – powiedziała M. Piekarska.
MBP

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
CzytelnikdragonessAgent Delegatbeti Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
beti
Gość
beti

Gratulacje!

Agent Delegat
Gość
Agent Delegat

Wyróżnienie jak najbardziej zasłużone. Nie ma tygodnia bez informacji o kolejnym przedsięwzięciu w jasielskiej bibliotece – p. Małgorzata musi mieć w sobie niesamowite pokłady energii, siły i zapału. Trochę szkoda, że ktoś taki nie realizuje się np. w radzie miasta…

dragoness
Gość
dragoness

Miejmy nadzieję, że po (częściowej) wymianie władz miasta zmieni się też stosunek tychże do MBP. Gratulacje dla p. Piekarskiej – właściwy człowiek na właściwym miejscu! Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pracowników.

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Wszystko pięknie. Tylko dlaczego w MBP jest obecnie tak zimno ? Pewnie nie więcej niż 10 stopni. Podziwiam panie , które w takich skandalicznych warunkach muszą tam pracować. Oby tylko nie przepłaciły to zdrowiem , bo kto wypożyczy nam wtedy książki i udostępni komputery ?

Close
X