KulturaMBP

Medal dla dyrektora Małgorzaty Piekarskiej

W czwartek, 9 grudnia 2010 roku Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle Małgorzata Piekarska została odznaczona przez Podkarpackiego Wicekuratora Oświaty Antoniego Wydrę Medalem Komisji Edukacji Narodowej, przyznanym przez Ministra Edukacji Katarzynę Hall.

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odznaczona
Odznaczenie jest dla mnie ogromną niespodzianką, nic nie wiedziałam o wniosku. To wyraz uznania nie tylko dla mnie, ale też dla pracowników Biblioteki, szczególnie zaangażowanych w promocję głośnego czytania dzieciom i inne formy edukacji kulturalnej – powiedziała M. Piekarska.
MBP

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
beti
beti
2024 lat temu

Gratulacje!

Agent Delegat
Agent Delegat
2024 lat temu

Wyróżnienie jak najbardziej zasłużone. Nie ma tygodnia bez informacji o kolejnym przedsięwzięciu w jasielskiej bibliotece – p. Małgorzata musi mieć w sobie niesamowite pokłady energii, siły i zapału. Trochę szkoda, że ktoś taki nie realizuje się np. w radzie miasta…

dragoness
dragoness
2024 lat temu

Miejmy nadzieję, że po (częściowej) wymianie władz miasta zmieni się też stosunek tychże do MBP. Gratulacje dla p. Piekarskiej – właściwy człowiek na właściwym miejscu! Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pracowników.

Czytelnik
Czytelnik
2024 lat temu

Wszystko pięknie. Tylko dlaczego w MBP jest obecnie tak zimno ? Pewnie nie więcej niż 10 stopni. Podziwiam panie , które w takich skandalicznych warunkach muszą tam pracować. Oby tylko nie przepłaciły to zdrowiem , bo kto wypożyczy nam wtedy książki i udostępni komputery ?

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x