r e k l a m a
JDKKultura

Po iPad’y do Biblioteki! Jasielska Biblioteka laureatem konkursu „Tablety w bibliotece”

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle znalazła się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu „Tablety w bibliotece” organizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Spośród 651 konkursowych zgłoszeń, zgłoszeniejasielskiej Biblioteki zajęło III miejsce.

Po iPad’y do Biblioteki! Jasielska Biblioteka laureatem konkursu „Tablety w bibliotece”
W ramach programu „Tablety w bibliotece” do Biblioteki trafi 6 nowoczesnych tabletów firmy Apple. Każde z urządzeń umożliwia m.in.: przeglądanie stron internetowych, robienie i edytowanie filmów oraz zdjęć, czytanie prasy i książek w formie elektronicznej. Dodatkowo tablety wyposażone są w wiele aplikacji edukacyjnych dedykowanych dzieciom, dorosłym i seniorom – np. do nauki języków obcych, wirtualnych podróży, tworzenia komiksów.
Dzięki tabletom, osoby odwiedzające Bibliotekę, zyskają m.in.: dodatkowy punkt dostępu do bezpłatnego Internetu, możliwość tworzenia własnych treści multimedialnych, rozwijania umiejętności korzystania z nowych technologii.
O szczegółach projektu i możliwościach korzystania z tabletów poinformujemy wkrótce na stronie Biblioteki: www.mbp.jaslo.pl.
Więcej informacji:
Agata Warywoda
nowemedia@mbp.jaslo.pl
tel. 13 446 56 07
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x