Kultura

W niedzielę Festyn Parafialny w Przysiekach. Zagrają: Mateusz Mijal, Avinion Dance i Tomasz Niecik

Już w najbliższą niedzielę, 6 lipca w miejscowości Przysieki przy Szkole Podstawowej odbędzie się X Jubileuszowy Festyn Parafialny.

W niedzielę festyn w Przysiekach
W tym roku, organizatorzy przygotowali dla wszystkich moc różnych atrakcji. W tym roku festyn rozpocznie się o godzinie trzynastej od gier, zabaw i konkursów dla najmłodszych. W tym samym czasie, na scenie pojawiać będą się artyści z GOK w Skołyszynie oraz ze Szkoły Podstawowej w Przysiekach.
Na godzinę piętnastą zaplanowane zostały konkurencje rodzinne, konkursy z cennymi nagrodami. Godzinę później odbędzie się pokaz judoków UKS ASW JUDO-Jasło oraz prezentacja sprzętu z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.
Od godziny siedemnastej rusza blok koncertowy. Jako pierwszy na scenie pojawi się młody wokalista z Jasła – Mateusz Mijal, znany m. in. z utworów „Winny”, „Coś na później”, czy „Zabijasz mnie”. Na godzinę 18:30 zaplanowany jest występ młodego zespołu disco polo Avinion Dance.
Gwiazdą jubileuszowego festynu będzie „król” muzyki disco Tomasz Niecik, znany m.in. z utworu „Cztery osiemnastki”, czy „Siedemnastki”. Na 21:30 przewidziane jest losowanie nagród z biletów wstępu, a imprezę zakończy zabawa ogrodowa z zespołem Metrum.
Główną nagrodą z biletów wstępu (w cenie 10 zł) jest wyjazd do Europarlamentu. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na dokończenie budowy kościoła w Przysiekach.
Organizatorzy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x