Przegląd mediów

Prąd będzie dużo droższy. Nawet o 40 procent?

Podniesienie ceny prądu spowoduje lawinę podwyżek. To już niemal pewne: prąd zdrożeje. Zapowiadana podwyżka będzie wynikiem uwolnienia rynku energetycznego od Urzędu Regulacji Energetyki.

fot. Super Nowości (kliknij aby powiększyć)

Do tej pory sprzedawcy energii musieli konsultować z nim ceny taryfy G – czyli energii zużywanej na potrzeby gospodarstw domowych. Planowane zmiany spowodują, że energia będzie mogła być sprzedawana po dowolnej cenie.

Rynek energetyczny może zostać uwolniony już od 1 stycznia 2013 roku, ale ostateczna decyzja ma być podjęta jesienią. – W tej chwili trwają konsultacje – usłyszeliśmy od Iwony Dżygały z serwisu prasowego ministerstwa gospodarki.

Będzie bardzo drogo

Uwolnienie rynku energetycznego spowoduje wzrost cen energii. Podobnie było pięć lat temu, kiedy to doszło do uwolnienia cen energii dla przemysłu. Wtedy prąd zdrożał blisko 40 proc. Tak może stać się i tym razem. Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości.

Ewelina Nawrot
Super Nowości

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2024 lat temu

To jest bujda,którą nawet Pawlak w tv zdementował.A jak spróbują,to lud odpowie na uwolnienie,uwolnieniem się spod pomysłodawców ,Wywali na zbity pysk!!!!

zbulwersowany
zbulwersowany
2024 lat temu

Boże co się w tym kraju dzieje ! PO nas wykończy !!

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Do zbulwersowanego,dobry człowieku ten festiwal rozwalania gospodarki kraju rozpoczął się od 1989 r

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

ZAMIAST BIADOLIĆ NA FORUM CZAS SIĘ SKRZYKNĄĆ W NOWY RUCH SPOŁECZNY I MIEĆ W KOŃCU REALNY {NIE WIRTUALNY} WPŁYW NA TO CO DZIEJE SIĘ W TYM CHORYM KRAJU…. Moja propozycja – opracowanie statusu organizacji,np{ STOWARZYSZENIA ZAGROŻONYCH I WYKLUCZONYCH SPOŁECZNIE – NIE ZE SWEJ WINY} rejestracja w sądzie, pozyskanie środków państwowych na działalność { inni ją znajdują na tzw. działanie na „naszą rzecz” np. wszelkiego rodzaju fundacje } – o ile większe środki powinniśmy pozyskać jako organizacja znająca sprawę z autopsji… Innym rodzajem działalności powinno być szkolenie członków do opuszczania szeregów organizacji { ułożenia sobie życia na odpowiednim poziomie }, oraz… Czytaj więcej »

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x